Поліція повернула батькам неповнолітніх втікачів, які прямували до Японії

Двоє приятелів-студентів у пошуках кращої долі вирішили втекти до Японії. За півтори доби вони подолали близько 30 кілометрів у напрямку кордону. Невідомо, які б наслідки для останніх мав такий небезпечний вояж, як би їх вчасно не розшукали працівники поліції, повідомляє Сектор комунікації поліції Сумської області.

До Глухівського відділу поліції звернулись дві місцеві жительки, прохали розшукати своїх неповнолітніх синів, які пішли на навчання, а додому так і не повернулись.

На пошуки зниклих дітей був орієнтований весь особовий склад працівників поліції. Правоохоронці окрім того, що прочісували місцевість зі службовими собаками, розіслали орієнтування та здійснювали подворові обходи. А вже через добу до поліцейських надійшла інформація, що двох підлітків бачили в селі Пустогород, Глухівського району.

Двох товаришів-студентів працівники поліції розшукали у лісі. Правоохоронцям юнаки пояснили, що пішки прямували до Японії, аби розпочати там нове життя. Свою «подорож» до країни Східного Сонця останні спланували заздалегідь. Чекали лише на стипендію. А коли отримали гроші, купили казанок, продукти харчування, вдома взяли сокиру, ножі та змінний одяг й пішли до своєї цілі. Для того, аби їх не змогли знайти, навіть видалили сторінки в соціальній мережі та викинули сім карти. Шлях же юним вояжерам вказував навігатор на телефоні. Зізнаються, що здогадувались, що їх будуть шукати, а тому жодних документів з собою також вирішили не брати.

Так, за півтори доби вони подолали майже 30 кілометрів. Дві ночі хлопці провели у лісі, палили багаття та готували там собі їжу. До перетину кордону залишалось зовсім трішки, але на щастя, їх помітив один із знайомих їх батьків, який і повідомив про втікачів поліцейських та батьків.

І тільки опинившись дома, після проведених з ними профілактичних бесід працівниками поліції, юнаки все ж таки зізнались, що лише зараз розуміють, наскільки безглуздою була їх ідея. Батьки, ж в свою чергу, подякували правоохоронцям за проведену роботу та за те, що допомогли повернути дітей цілими та неушкодженими.

Рекомендуємо прочитати

Индия запустила свой первый пассажирский поезд с солнечными батареями на крыше вагонов

Индийский государственный оператор железнодорожных транспортных перевозок Indian Railways, управляющий 99 % железнодорожной сети страны, торжественно объявил о запуске ....

Це може бути цікавим

Человечество накопило 6.3 млрд тонн пластиковых отходов

Специалисты Университета Джорджии, расположенного в американских Афинах, подсчитали, что с момента изобретения технологии производства пластика на планете было ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Робот-змея будет помощником спасателей и врачей (видео)

Когда случаются чрезвычайные ситуации, то нужна помощь в поиски пострадавших....