Як стати щасливим: п'ять порад від психологів

Зазвичай ми ставимо перед собою "щасливі цілі": ось коли станеться те-то, тоді я буду щасливим. А насправді щастя має бути обов’язковим пунктом у нашому списку справ на кожен день.

Почуваємося ми щасливими або ні – значною мірою це залежить від наших власних дій та думок.

Про 5 корисних рішень, котрі, не відкладаючи, варто вже зараз для себе прийняти, пише The Huffington Post.

1. Вирішіть, що відтепер живете в світі, який є дружнім до вас місцем

Між іншим, це порада самого Альберта Ейнштейна.

- Найважливіше рішення, яке ми приймаємо, це віримо ми в те, що живемо в дружньому або ворожому до нас Всесвіті, - казав учений.

Цей підхід дозволить поблажливо ставитися до речей, котрі дратують нас та псують нам настрій. Наприклад, водій, що підрізав нас на дорозі – давайте вірити, що ця людина просто кудись дуже-дуже поспішала, але зовсім не хотіла комусь заважати. На думку деяких психологів, десь 40% нашого щастя – у межах нашого ж контролю, тобто визначаються тим, як ми діємо та думаємо. Відтак, жити у щасливому світі – це вибір.

2. Вирішіть, за які три речі ви вдячні

Тобто вдячні просто зараз. Запишіть їх. Експерти помітили, що вдячні люди почуваються не такими самотніми, краще сплять, а ще мають менше проблем із артеріальним тиском.

3. Вирішіть бути добрими до себе

Негативний монолог у своїй голові замініть на позитивні думки про себе, свою зовнішність та свою цінність для цього світу. Говоріть до себе такими ж добрими словами, якими говорили б до хорошого друга.

4. Вирішіть припинити старатися бути щасливим

Відчуття щастя приходить до нас саме по собі, коли в нашому житті настає баланс. Не треба ганятися за щастям, ліпше скерувати зусилля на те, щоби займатися речами, що приносять нам радість.

5. Вирішіть розпочати з чистого аркуша

У кожного в минулому є речі, про які ми шкодуємо. Назвіть три помилки, котрі гризуть вас просто зараз, а потім прийміть рішення: пробачити собі.

Рекомендуємо прочитати

Все, что нужно знать про биткойн

Издание Banking Technology представило список интересных фактов о самой популярной и дорогой криптовалюте....

Це може бути цікавим

В Киеве откроют "Ковчег для творцов"

Темой юбилейного 10-го ГОГОЛЬfest стала концепция Ковчега, как места сбора близких по духу людей, нашедших друг друга в хаотичном недетерминированном мире и GogolFest ArkSqua....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У США помер відомий письменник

Вчора, 19 серпня, у віці 78 років помер Януш Гловацький, польський письменник і драматург, автор численних сатиричних творів....