Як стати щасливим: п'ять порад від психологів

Зазвичай ми ставимо перед собою "щасливі цілі": ось коли станеться те-то, тоді я буду щасливим. А насправді щастя має бути обов’язковим пунктом у нашому списку справ на кожен день.

Почуваємося ми щасливими або ні – значною мірою це залежить від наших власних дій та думок.

Про 5 корисних рішень, котрі, не відкладаючи, варто вже зараз для себе прийняти, пише The Huffington Post.

1. Вирішіть, що відтепер живете в світі, який є дружнім до вас місцем

Між іншим, це порада самого Альберта Ейнштейна.

- Найважливіше рішення, яке ми приймаємо, це віримо ми в те, що живемо в дружньому або ворожому до нас Всесвіті, - казав учений.

Цей підхід дозволить поблажливо ставитися до речей, котрі дратують нас та псують нам настрій. Наприклад, водій, що підрізав нас на дорозі – давайте вірити, що ця людина просто кудись дуже-дуже поспішала, але зовсім не хотіла комусь заважати. На думку деяких психологів, десь 40% нашого щастя – у межах нашого ж контролю, тобто визначаються тим, як ми діємо та думаємо. Відтак, жити у щасливому світі – це вибір.

2. Вирішіть, за які три речі ви вдячні

Тобто вдячні просто зараз. Запишіть їх. Експерти помітили, що вдячні люди почуваються не такими самотніми, краще сплять, а ще мають менше проблем із артеріальним тиском.

3. Вирішіть бути добрими до себе

Негативний монолог у своїй голові замініть на позитивні думки про себе, свою зовнішність та свою цінність для цього світу. Говоріть до себе такими ж добрими словами, якими говорили б до хорошого друга.

4. Вирішіть припинити старатися бути щасливим

Відчуття щастя приходить до нас саме по собі, коли в нашому житті настає баланс. Не треба ганятися за щастям, ліпше скерувати зусилля на те, щоби займатися речами, що приносять нам радість.

5. Вирішіть розпочати з чистого аркуша

У кожного в минулому є речі, про які ми шкодуємо. Назвіть три помилки, котрі гризуть вас просто зараз, а потім прийміть рішення: пробачити собі.

Рекомендуємо прочитати

Парламент має намір захистити бізнес від «трудових» перевірок. Чи вдасться?

Наскільки запропоновані норми зможуть полегшити ношу бізнесу у цій сфері, – коментує Яків Гольдарб, адвокат, співзасновник Goldarb....

Це може бути цікавим

Ира Левицкая: Мой стиль – это легкость, непринужденность, задор и радость

Ира, совсем недавно вы представили новый клип на песню «Шоколадка»....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​Всі задоволення літа на фестивалі Ulichnaya Eda

Тематика «Середземномор'я» сповна розкрила тему морепродуктів і страв з них, але не обмежила гастрономічні задоволення, які можна було отримати на святі....