Кримчани не спішать платити податки з оренди житла

Кримчани не спішать платити податки з оренди житла

Податківці зазначають активність кримчан зі сплати податків від здачі житла в оренду. Як повідомив в ефірі радіо «Супутник в Криму» глава так званого «УФНС РФ по РК» Роман Наздрачев, на сьогоднішній день цей вид податку заплатили близько 15 тис кримчан.

—  Курортний сезон, який ми проводили в цьому році, дозволив умовити громадян вийти з «тіні» і виконати свої обов’язки з платежів до бюджету. Цифра наближається вже до 15 тис фізичних та юридичних осіб, які сплачують податки від здачі житла в оренду, — сказав Наздрачев.

За попередніми даними, за січень-жовтень 2016 року в усі рівні «бюджетної системи» надійде близько 40 млрд рублів. За словами Наздрачева, це в 1,3 рази перевищує рівень минулого року.

 — Найбільшого зростання досягнуто по ПДВ — на 50%. За податками на сукупний дохід — на 60% і з ПДФО — майже на 40%. В цілому податкових надходжень — 130% до рівня минулого року. В основному зростання викликане почасти тим, що податкові органи проводять велику роботу по постановці на облік відокремлених підрозділів, головні організації яких знаходяться на материковій частині РФ. Оскільки йде активне освоєння грошей з федерального бюджету в рамках федеральної цільової програми, тому ті гроші, які приходять в суб’єкт, частково і повертаються в бюджет, — зазначив» глава кримської податкової».загрузка...

Читайте також