У школах навчатимуть сімейних цінностей: Жінка ніколи не сперечається

У школах навчатимуть сімейних цінностей: Жінка ніколи не сперечається

Відповідний лист МОН на початку цього тижня розіслало регіональним департаментам освіти, пише life.pravda

Документ підписав заступник міністра освіти Павло Хобзей. У листі йдеться, що «МОН рекомендує у навчальних закладах продовжувати впровадження програми формування сімейних цінностей, сформованих на основі національно-культурної спадщини українського суспільства».

До листа додається список літератури, якою представники міністерства пропонують користуватися під час викладання курсу для школярів 8-9-х класів. Ініціатива не нова – подібні рекомендації МОН видає вже не перший рік, повідомляє life.pravda з посиланням на видання Ділова столиця.

Серед рекомендованої Міносвіти літератури є посібник «Сімейні цінності для учнів 8-9 класів«, перевиданий в Івано-Франківську у 2014-му році (автори — В. Прит, С.Тесленко, З. Охріменко, Л.Корецка). Укладачі посібника відзначають, що основні завдання курсу – прищепити свідомий підхід до створення сім’ї, сформувати думку про те, що всі члени сім’ї повинні постійно розвиватися, а також навчити школярів бути щасливими.

Сьогодні у нас суспільство «мужніх жінок» і«жіночних чоловіків», – пишуть автори. Іяк результат такого жахливого стану речей– зниження статусу інституту сім’ї, все більшого розвитку гомосексуальних відносин, збільшення захворюваності та злочинності«.

Тому вчителі разом із батьками повинні виховувати в хлопчиках чоловічі якості, а у дівчаток – жіночі. Так, українському підлітку розкажуть, що «чоловік – творець, який завжди прагне до новизни«. Чоловік, за версією укладачів посібника, повинен бути великодушним, цікавим і хоробрим.

Чоловік – добувач, креативник і захисник. Але не все так просто: «Розкриттю чоловічих талантів і якостей сприяє жінка, яка знаходиться поруч«.

Про фемінність в методичці теж згадано, але про розумові здібності жінок у посібнику немає. Навпаки: «якщо для чоловіка важливо затвердити реальну, соціальну дійсність, то для жінки – створити зручну для себе реальність. Тому дуже важливо, щоб чоловік опікувався душевним, емоційним і фізичним станом жінки«.

-Завдання жінки полягає в тому, щоб подобатися чоловікові, і саме тому вона повинна намагатися бути привабливою для нього, – сказано у виданні.

-Справжня жінка ніколи не сперечається, не доводить, не намагається керувати ситуацією, оскільки знає, що все в світі створено для неї, для реалізації її бажань і мрій. А швидкість реалізації її бажань залежить

Якщо жінка нескінченно вірить в любов, вірить в свого чоловіка, підтримує його у всіх починаннях, то чоловік обов’язково «принесе додому мамонта «, в нашому випадку – гроші«.

Автори посібника «Сімейні цінності» докладно підійшли до опису жіночих обов’язків. Так, у посібнику написано: жінка повинна відповідати за свої статки і наповнення загального простору любов’ю.

-Це і підбирати штори на вікна, і доглядати за чоловіком, і з любов’ю подавати чай, і готувати їжу, і продумувати сімейне дозвілля, ­– вчать школярів автори методички.

-Якщо жінка хоче, то може ще й працювати, але так, щоб робота була творчою і допомагала їй розкривати свої жіночі якості, – йдеться у посібнику.загрузка...

Читайте також