У Росії можуть законодавчо заборонити Хеллоуїн

У Росії можуть законодавчо заборонити Хеллоуїн

У Генпрокуратуру РФ надійшло звернення перевірити законність святкування Хеллоуїна в Росії; при цьому вперше противники свята апелюють не тільки до моральності і російської самобутності, а й до російського законодавства.

Генпрокуратура прийняла звернення на розгляд, а представники духовенства вже пообіцяли підтримати його, повідомляє Газета.Ру.

На думку противників Хеллоуїна, це свято фактично є сатанинським обрядом, оскільки напередодні Дня всіх святих відзначається «перемога темних сил над силами божими». Сатанізм не заборонений в Росії, проте за законом «Про місіонерської діяльності»  торжества повинні проводитися в строго відведених для них місцях і під наглядом відповідних релігійних об’єднань.

Хеллоуїн, по суті, — є свято зла, перемоги Сатани і темних сил над Сином Божим, Ісусом Христом. Однак, пропаганда Хеллоуїна досі не заборонена. Але оскільки в ФЗ №125-ФЗ 1997″ Про свободу совісті та релігійні об’єднання «в 2016 році були внесені поправки і зміни, святкування Хеллоуїна стає неможливим в РФ, — цитує Газета.Ру вятського юриста Ярослава Михайлова, який і подав в прокуратуру звернення.

У Генпрокуратурі повідомили, що звернення буде розглянуто в установленому порядку.загрузка...

Читайте також

Коментарі