Студентку медичного коледжу Харкова 17-річну Маргариту Фурман відрахували після того, як вона опублікувала на своїй сторінці в соцмережі відео розправи її бультер’єра над кошеням.

Як повідомляє видання АТН, на ролику видно, як господар собаки — хлопець дівчини — навіть не намагається її стримати і пес буквально перекушує беззахисну тварину, яка вмирає в страшних конвульсіях.

У мережі Фурман спочатку написала, що «ненавидить котів» і «не вважає, що смерть кошеня — це привід для жалю», але після того, як на її сторіночку посипалися образи, вона написала ще один коментар, в якому заявила, що вбивство кота — проста випадковість, нібито бультер’єра просто не втримав її молодий чоловік.

— Ахаха, відчуй біль колишнього блохастіка, — писала в соцмережі «Вконтакте» харків’янка.

У медколеджі, де навчалася дівчина, розповіли, що відразу після інциденту зібрали студентську раду, на якій було прийнято рішення відрахувати студентку.

— Ми зібрали в екстреному порядку студрада, зібрали всіх старост і на студраді у нас було одноголосне рішення — відрахувати, тому що наш коледж говорить «ні» насильству. Насильство згодом породжує насильство. Тому її моральні якості не відповідають моральному образу медсестри, — розповіла глава студради Ліна Конопля.

На сайті харківської міськради вже з’явилася петиція, автор якої просить дати справі хід і допомогти в пошуку і покаранні господарів собаки.загрузка...

Читайте також