Кличко задумався про сміття

Ми повинні виконати всі можливі заходи для зниження екологічного впливу сміттєвого полігону №5 у Підгірцях на навколишні території. В першу чергу, йдеться про пересипку полігону, що дозволить позбавитися від специфічного запаху. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради.

- Важлива проблема, яку ми сьогодні повинні розглянути, це питання, пов’язане з роботою сміттєвого полігону №5, що розташований у селі Підгірці, - рішення «Про затвердження договору між Київською міською радою та Підгірцівською сільською радою Обухівського району Київської області», - зазначив Кличко. Він наголосив, що питання відходів необхідно розглядати більш глобально. Адже це проблема не лише столиці, а й всієї України.

- Сьогодні в нашій країні на полігонах захоронюється 95% сміття. В Києві цей показник дещо кращий. Адже за останніх два роки ми збільшили кількість сміття, яке спалюється на заводі "Енергія" до 25%. Тому кількість столичного сміття, яке завозиться на полігони, скорочується, - підкреслив Віталій Кличко. Однак, відзначив мер Києва, екологічні наслідки, які сьогодні має робота 5-го полігону, спонукають столичну владу до виконання комплексного стратегічного плану щодо утилізації сміття.

- Я зустрічався з мешканцями Підгірців, ми дійшли порозуміння з громадою села і працюємо, керуючись конструктивними рішеннями. Київ має чітку стратегію як першочергових дій, так і перспективних проектів. Наша головна мета – будівництво у столиці потужностей для переробки відходів - сучасних сміттєспалювальних заводів. На це потрібен час та залучення серйозних інвестицій. І, поки ця робота триватиме, ми повинні виконати всі можливі заходи для зниження екологічного впливу полігону на навколишні території, - зазначив Віталій Кличко. Мер зауважив, що насамперед йдеться про пересипку полігону, що дозволить позбавитися від специфічного запаху.

- Також необхідно повністю відновити роботу обладнання з переробки токсичних речовин на полігоні – фільтрату, - додав столичний голова. Кличко наголосив, що рішення «Про затвердження договору між Київською міською радою та Підгірцівською сільською радою Обухівського району Київської області» є принципово важливим. Адже є згодою двох громад – Києва та Підгірців – рухатися в напрямку єдиної стратегії поводження з побутовими відходами.

- Тому давайте не відволікатися, а розглянемо та ухвалимо заплановані питання, - закликав депутатів Київради Віталій Кличко.

Рекомендуємо прочитати

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

Київська адміністрація у найближчі 20 років має намір розбудовувати правий берег міста....

Це може бути цікавим

Начато строительство чрезвычайно большого телескопа ESO

С главным зеркалом 39 метров в диаметре Чрезвычайно Большой Телескоп (ELT) будет, как следует из названия, огромным и способным получать снимки в 15 раз более четкие, чем «Hubble»....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В НАТО призвали Россию освободить захваченные территории

Россия должна вернутся к официально признанным границам....