В Арктиці знайшли секретну базу нацистів

В Арктиці знайшли секретну базу нацистів

На одному з арктичних островів виявили метеорологічну базу часів Другої світової.

Російські вчені виявили в Арктиці раніше відому тільки за згадками у документах метеорологічну базу нацистів. Секретний об’єкт розташований на Землі Олександри в тисячі кілометрів від Північного полюса. Про це повідомляє НВ з посиланням на видання Daily Express.

З руїн бункера витягли більше 500 артефактів часів Другої світової війни, зокрема бензинові каністри і паперові документи. Експерти вважають, що об’єкт був побудований в 1942 році.

«До цього про базу було відомо тільки з письмових джерел, але тепер у нас є реальні докази», — говорить Євген Єрмолов, старший науковий співробітник Національного парку Російська Арктика.

За словами прес-секретаря Національного парку, «близько 500 предметів історичного значення, були зібрані на території колишньої Німецької станції «Скарбошукач», яка діяла на острові Земля Олександри Землі Франца-Йосипа з вересня 1943 року до липня 1944 року».

Цікаво, що, згідно з документами, роботи бази була згорнута після того, як нацисти отруїлися м’ясом вбитого білого ведмедя.загрузка...

Читайте також