«Київенерго» каже, що цей опалювальний сезон буде найскладнішим за 10 років

«Київенерго» каже, що цей опалювальний сезон буде найскладнішим за 10 років

Опалювальний сезон 2016-2017 років у Києві стане одним з найскладніших за останні десять років. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ПАТ «Київенерго».

— Опалювальний сезон 2016-2017 років стане одним з найбільш складних за останнє десятиліття, — йдеться в повідомленні.

У компанії також назвали головними причинами цього брак фінансування теплоенергетики і арешти рахунків підприємств теплокомуненерго в результаті незбалансованого регулювання механізму розрахунків теплопостачальників за газ, що призвело до обмеження інвестицій та розвитку теплових компаній.

— Цього року «Київенерго» готувало теплове господарство столиці в умовах арештованих рахунків, не маючи можливості реалізувати заплановані інвестиційні проекти з реконструкції мереж і об’єктів теплопостачання, а також залучати підрядні організації. Найбільш негативним наслідком цього стало підвищення аварійності в мережах на 15% під час гідравлічних випробувань у міжопалювальний сезон, — йдеться в повідомленні.

У компанії також мілини, що 70% київських тепломереж давно відпрацювали нормативний 25-річний ресурс, в результаті чого ризики високої аварійності будуть залишатися протягом опалювального сезону.

— З початку року на тепломережах Києва, які перебувають у зоні обслуговування «Київенерго», відбулося 10187 пошкоджень проти 9017 за аналогічний період минулого року, — додали в компанії.загрузка...

Читайте також

Коментарі