Iсторик назвав анексію Криму «великою політичною помилкою Росії»

Iсторик назвав анексію Криму «великою політичною помилкою Росії»

За період останніх двох з половиною років після Майдану було зроблено чимало. З точки зору поставленої мети — зробити Європу всередині України — уряду вдалося просунутися набагато далі, ніж в попередні роки, «хоча дуже дорогою ціною».

Про це в «Великому інтерв’ю» на NewsOne повідомив глава Центру українських досліджень Інституту Європи РАН Віктор Мироненко.

Він вважає, що все-таки реформи повинні бути справедливими, тобто «вони повинні консолідувати суспільство, а не розділяти його».

— Україна повинна бути збережена, але для цього вона повинна бути захищена як зовні, так і всередині, — висловив свою точку зору Мироненко.

І Україна заслуговує на те, щоб отримати дуже серйозну фінансову підтримку, військової і політичної мало, додав він.

Як вважає Мироненко, окупувавши Крим, Російська Федерація допустила дуже велику помилку, яка дорого коштуватиме, і не тільки для України.

На його думку, всі країни повинні поважати міжнародні договори.

— Міжнародні договори повинні дотримуватися, інакше ніякого порядку не буде. Порушена купа угод. Це груба політична помилка, яка дорого обійдеться не тільки Україні, може, Україні вона буде коштувати менше, ніж Росії, — зазначив він.загрузка...

Читайте також