У Києві пройде Форум нових політичних лідерів

Форум нових політичних лідерів – це платформа для експертів, політологів, громадських діячів, шукачів відповідей на злободенні питання. Всі бажаючі будуть включені у процес.

5 листопада 2016 року о 10:00 у Києві, на вул. Тургенівська 8/14, в АРТ-ПРОСТІР “SKLO” пройде Форум нових політичних лідерів.

Мета Форуму нових політичних лідерів – створення мережі принципово нових професіоналів та ентузіастів своєї справи. Ми хочемо розробити для вас платформу, де ви зможете спілкуватися, обмінюватися досвідом, знаходити нових друзів та приємно проводити час. Гості форуму – це аси своєї справи, віддані професіонали, які досягли успіху у сфері своєї діяльності і раді поділитися з нами досвідом.

Cпікери:

Ігор ПОПОВ – народний депутат України 8-го скликання.

Вадим КАРАСЬОВ – політолог, відомий експерт у сфері політичного прогнозування та аналітики, автор більше ніж ста наукових робіт, розробник державних документів, програм та стратегічних доктрин

Макс НЕФЬОДОВ – один із засновників PROZORO, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Наталія СЕВОСТЬЯНОВА – перший заступник Міністра юстиції України, адвокат, кандидат юридичних наук, викладач Національного університету “Одеська юридична академія”, екс-урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини, яскравий представник якісно нової хвилі українських урядовців.

Володимир ФЕДОРИН – екс-редактор Forbes-Україна, співзасновник Bendukidze Free Market Center.

Альона ШКРУМ – народний депутат України, голова підкомітету з реформи державної служби, співголова парламентської групи дружби з Французською Республікою. Випускниця Сорбони і Кембріджу, один із символів нового покоління української політики.

Роксолана ЗАВІНСЬКА – редактор ранкових ефірів каналу NewsOne

Світлана ЗАЛІЩУК – депутат 8-го скликання, Єврооптиміст, голова підкомітету з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, засновник руху «Чесно», одна з лідерів партії «Демократичний альянс», активна учасниця євромайдану, один із найперспективніших політиків нового покоління.

Олександр БАРАБОШКО (Крус) – блогер, екс-радник міністра інформаційної політики, кандидат у народні депутати, активний громадський діяч з власним баченням та креативним мисленням.

Володимир ЦИБУЛЬКО – народний депутат України 4-го скликання, політичний діяч, поет, есеїст, організатор і режисер відомих мистецьких акцій.

Микола ДАВИДЮК – Ph.D, політолог, директор аналітичного центру «Політика», менеджер успішних виборчих та PR кампаній, політичний консультант, експерт на провідних українських та міжнародних інформаційних ТБ каналах і радіо, автор книги "Як працює путінська пропаганда".

Для участі у Форумі заповніть анкету за посиланням.

Ціна: 200 грн

Контакти:

Анна Пуцова              095 218 1468

Анастасія Сохацька  050 178 4825

Артем Бронжуков     099 117 9515

Рекомендуємо прочитати

Объяснена опасность одновременного употребления белков и углеводов

Американские ученые назвали причину, по которой одновременное употребление белков и простых углеводов (например, сахара) приводит к негативному влиянию на энерге....

Це може бути цікавим

Встречи Трампа с Путиным: пять больших проблем

"Как я первым раскрыл на этой неделе, - пишет американский политолог, президент Eurasia Group Иэн Бреммер в журнале Time, - оказывается, было две встречи между президентом СШ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Смертельное ДТП: водитель BMW убил сотрудника автомойки

Жуткое смертельное ДТП произошло в Киеве на Борщаговской улице....