Парасюк із кулеметом шукав Вілкула

Парасюк із кулеметом шукав Вілкула

Вітчизняні виробники зброї влаштували виставку у стінах Верховної Ради. Новітніми конструкторськими розробками народних обранців прагнули стимулювати до схвалення закону для розвитку галузі, повідомляє ТСН. 

На внутрішній дворик Ради завезли ракети, БТР і міномет. Нардеп Володимир Парасюк із вигуком «Де Вілкул?» кинувся за кулемет.

У коридорах будівлі розклали міни, наготували до огляду гвинтівки та автомати. Колишній комбат «Миротворця» Андрій Тетерук зауважив гвинтівку столичного заводу «Маяк».

-Це найжахливіше, що я бачив у житті», — зізнався він і захотів глянути в очі розробнику. «Гвинтівка середньої кучності для ведення міських боїв на середній і далекій дистанції. Поки стріляли, поки задоволені», — каже конструктор Олексій Натаров. «Коли проводились змагання снайперів Нацгвардії і Збройних сил України і там були виставлені зразки зброї вітчизняної і закордонної, це навіть було гидко брати в руки. Я не знаю, як воно буде розглядатися в якості зразка, який буде поставлятися в Збройні сили, — прокоментував Тетерук.загрузка...

Читайте також

Коментарі