Український політик вважає, що в київських школах навчають "нацизму"

Лідер партії проросійських колаборантів так званого “Союзу лівих сил” Василь Волга назвав учасників патріотичної ходи на Покрову в Обухові “нацистами”.  

Про це він розповів в інтерв’ю інтернет-виданню донецьких бандформуваньNews Front, передають Хроніки міста.

 - Їх марші, в той день, коли вони формували партію (йдеться про презентацію “Національного корпусу” “Азова”, прим.ред.), проходили всюди. Я живу недалеко від Києва – це колись було селище Енергетиків, тут була у мене дача, а ось тепер осіли тут жити. Недалеко місто Обухів. Це Київська область Обухівський район. І ось в той же вечір, та ж сама «хода» відбувалася тут, по Обухову. Тобто, обухівські нацисти, їх тут теж досить багато, йшли центральними площами, кричали свої кричалки, і прямо звідти (як вони знайшли мій телефон, я не знаю) дзвонили мені з погрозами: ми не далеко, в наступний раз, мовляв, ми до тебе дійдемо, – розповів мешканець села Таценки Обухівського району Василь Волга.

 – Після нападу в Запоріжжі, після нападу в Херсоні, після того як нас жорстко зупинили в Житомирській області – стріляли поверх автобуса, коли їхали наші активісти, після всіх звернень «Союзу Лівих Сил», звернень в МВС, жодного разу не було порушено кримінальну справу, – поскаржився “русскомирский” колаборант.

Крім того, за його словами, освіта у київських школах не має нічого спільного з "слов'янською єдністю".

 - У школах, моя молодша дочка зараз навчається в школі - це київський ліцей, що я спостерігаю, що я побачив, аж ось вона і ще пару учнів в класі - ось вони тримаються наших позицій. Ну, це мої діти. Тримаються позицій православ'я, позицій слов'янської єдності, позицій протистояння нацизму. Але основна  маса вже дуже сильно перероблена. Я бачу, що вчителі отримують просування по службі саме певні вчителя. Міністерство освіти України тримає таку позицію. Це коли ставляться директора, які стимулюють ось цих бризкаючих ненавистю до наших дітей, що не хочуть ставати на їх позиції, - додав він.

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Роботизация морских судов превратит моряков в офисных служащих

Начавшиеся в начале мая проектные работы над созданием первого полностью автоматизированного судна могут привести к трансформации романтической профессии моряка в рядовую офисную работу за компьютером....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Доба в АТО: поранено бійця ЗСУ поблизу Авдіївки

За минулу добу в зоні проведення АТО один військовослужбовець ЗСУ отримав поранення поблизу Авдіївки внаслідок обстрілу....