«Моторола» — приклад для тих, що мріє не заробляти, а «віджимати»

«Моторола» — приклад для тих, що мріє не заробляти, а «віджимати»

Моторола давно перетворився на «пропагандистського персонажа» для російського вжитку. Він, колишній працівник автомийки з Ростова, уособлював у собі російську мрію — «віджати» собі красиве життя.

Він приїхав вчасно на Донбас, і там віджав усе необхідне: молоду дружину, «тачку», гроші, одяг, квартиру у центрі міста. Моторола — російський герой «у всьому віджатому». Він слугував нагадуванням кожному російському автомийнику, що «красиве життя» поруч — треба лише поїхати «добровольцем» в Донбас, і «віджати» все, чого бажаєш.

По суті, це ідеал та приклад для російського «бидла», що мріє не заробляти, а «віджимати». Тому Моторола вже давно виконував лише одну функцію — пропагандистську, та був зобов’язаний агітувати російських маргіналів їхати в Донбас, щоб «повоювати».

Його ліквідація, очевидно, означає, що більше добровольці в Донбасі не потрібні.
Тобто або і справді будуть йти на «політичне врегулювання», де подібні персонажі лише заважають, або готуються до офіційної війни з професійними військовими, у якій «добровольці» лише заважатимуть.

Логічним буде, якщо тепер у ДНР заборонять ліфти — як бісівську зброю країн НАТО

Загалом, як свідчить логіка новин, спочатку ДНР черговий раз розпочала бойові дії на маріупольському напрямку. Потім куратори з ФСБ зрозуміли, що при таких розкладах буде важкувато доводити зрив Україною Мінських домовленостей. Тому привід для «відновлення війни» знайшли постфактум, у вигляді Мотороли, котрий, очевидно, вже всім набрид (те, як глузувала мережа з його останнього героїчного відео, довело, що цей клоун набрид і глядачам). А пенсії для «клоунів ФСБ» у російському бюджеті не передбачено.загрузка...

Читайте також

Коментарі