Мінські угоди: вибір між ганьбою і війною?

Нам впарюють два підходи до Мінських угод, і обидва варіанти — розводняк: і А, і Б. Але є третій підхід. Єдиний, що нам вигідний.

Отже, є два основних підходи: 1) Все ж провести вибори на Донбасі АБО 2) Не проводити ніяких виборів і взагалі послати Донбас на три букви і рити рів з крокодилами.

Варіант 1) ВИБОРИ. Вибори — це по суті капітуляція. Вибори — шлях до зняття санкцій з Росії та остаточне виведення з ладу штурвалу українського корабля. Плюс логічне питання: а нахріна було тоді взагалі воювати, якщо ми пристали на всі вимоги тepopистів. Плюс ганьба. Ну капітуляція одним словом і Росія матиме вплив через маріонеток на всі процеси, включно з законотворчим. Плюс з Росії почнуть знімати найнеприємніші санкції (бо вони саме за Донбас), залишаючи лише кримські символічні (десяток чиновників не зможуть їздити в Європу на шопінг). Плюс народний депутат Гіві-Толстих, Вєніамін Бігімотовіч Плоцкий-Поцелуев, Захарченко і прочі єфрємови. Отже, зразу неваріант.

Варіант 2) РІВ З КРОКОДИЛАМИ ("посмотрите сколько пришло на похороны Моторолы, я с ними в одной стране срать не сяду", бла-бла-бла) — ця позиція так взагалі просто мерзенна. А) це наша земля і наші громадяни Б) на мільйонне місто нашпиговане російськими військовими, обдроченцями, їх сім'ями, простими зіваками, міськими божевільними і одурманеним плебсом таку араву можна було зібрати навіть на концерт Кобзона. В) люди два роки під окупацією. Це ЗВИЧАЙНЕ явище при всіх окупаціях. Так було і в Парижі, і у Відні, і у Львові. Г) Вати в Донецьку не більше і не менше, ніж в Славянську чи Краматорську. Замахаєтесь рови рити, щоб бува до Дніпра так не докопати. Д) За що гинули наші хлопці тоді? Можна було б сказати гудбай ще в 2014му Е) Знову Росія звільняється від санкцій. Каже — "ну вот, видите, им самим не нужен ни Крым, ни Донбасс. Забудьте уже за этот конфликт, перезагрузка" (а в нас же ще є й купа ідіотів, що хочуть референдум провести — тобто, принести Крим Росії на блюдечку з голубою кайомочкою. Ідіоти, нема на то ради). Одним словом, варіант з крокодилами теж не катить.

А що ж робити? Відповідь проста: а нічого. Вам дуже муляє? Вам конче треба якесь юридичне вирішення проблеми, суть якої неможливо вирішити в принципі?

Сидимо собі на попі рівно, кліпаємо очима, заявляємо, киваємо головою, дискутуємо. Затягуємо процес, одним словом. Зберігати статус-кво — найкраща зараз для нас тактика. При такому сценарії краще напевне не стане ні нам, ні ворогу, АЛЕ вихід з тупіку за допомогою Варіанту 1) чи Варіанту 2) ні на міліграм не зменшить наших проблем НУ ВЗАГАЛІ. Зате це практично повністю позбавить проблем нашого ворога. А оно нам надо?

ФОРМУЛА:

Варіант 1 — Україна в мінусах, Росія в плюсах. Варіант 2 — Україна в мінусах, Росія в плюсах. Варіант 3 (залишити як є) —Україна в мінусах, Росія в мінусах.

І взагалі, Мінськ ми підписали ТІЛЬКИ тому, що ми тактично програвали війну. Це не компроміс, це примус. Не треба сприймати Мінськ як "продукт непротивления сторон". Це юридично зафіксований гвалт України. І сприймати його треба тільки так. Ну і насамкінець, вибравши Варіант 1 чи Варіант 2 ми не заспокоїмо Росії. Мінські угоди в цьому сенсі мають для Росії таку ж вагу як і Будапештський меморандум. Себто, вагу туалетної бамажкі. І, вибачте, срать вона хотіла з високой горки на все, що не в її інтересах. Обираючи між ганьбою і війною… і далі за текстом.

Чи як?

автор: Мірко Саблич

Рекомендуємо прочитати

У Києві в пожежі загинула шестирічна дитина

У Києві на вулиці Вишгородській 46-Б 21 липня загинула внаслідок пожежі у житловій п'ятиповерхівці шестирічна дитина....

Це може бути цікавим

Історія Сергія Притули про дівчину із спортзалу обурила користувачів

Відомий український ведучий Сергій Притула опублікував іронічну публікацію про дівчину із спортзалу, яка розгнівала користувачів Facebook....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

П'яний водій збив велосипедиста та протаранив паркан подвір'я

У Буському районі Львівщини на автодорозі Рівне – Буськ – Перемишляни сталася дорожньо-транспортна пригода за участю вантажівки та велосипедиста, щоправда водій....