Терорист Гіркін не вважає Путіна самостійним політиком

Терорист Гіркін не вважає Путіна самостійним політиком

Міркування про це розміщено на офіційній сторінці «ВКонтакте».

 — Вчора, конвойована з обох сторін двома «людьми кавказької національності» — Калантаряну (Лавровим) і Дудаєвим (Сурковим), зацькована істота, спеціально навчена і відгукується на ім’я «Володимир Володимирович», пообіцяла «дорогим партнерам» сприяти введенню на Донбас поліцейської місії ОБСЄ, — написав він.

 — Справжній президент, як ми вже розповідали недавно, з 2014 року перебуває в далекому космосі і наближається до системи Проксіми Центавра, а його тріумфальне повернення на Землю очікується не раніше 2050 року. А «аватар» — безвольна лялька, абсолютно не схожа на Людину, яку ми всі бачили навесні 2014 року під час «Кримської весни», черговий раз (під наглядом конвою і стимулюючими поглядами «партнерів») промимрив про «безальтернативність мінських домовленостей» і намір їх обов’язково реалізувати. Тобто — передати республіки Донбасу назад в Україну з усіма наслідками, що випливають, — додав терорист.

На його думку, такі дії керівництва Росії призведуть до драматичних наслідків.

 — Понад усе мені цікаво, чи подарує хтось особі, відомій під ім’ям «Володимир Володимирович», портрет Слободана Мілошевича з особистим підписом: «кращому учневі від вдячного вчителя». Справді — повторювати з точністю «до коми» всі етапи зради власної країни і народу на догоду ворогам — не кожен зможе. Сербська Країна теж контролювалася (за згодою з Мілошевичем) «поліцейськими силами» ОБСЄ — акурат перед тим, як хорвати провели свою стрімку операцію «Буря» з її «зачисткою» (з повним видавлюванням 250-тисячного сербського населення з рідних місць) … Але «учень» має всі шанси перевершити «вчителя». За масштабами планованої зради — вже точно, — резюмував терорист.загрузка...

Читайте також