Учасника АТО випхали з кафе і побили через прохання виключити російський канал

Учасника АТО випхали з кафе і побили через прохання виключити російський канал

У Дніпрі учасник АТО Дмитро Антонов та двоє його друзів постраждали під час бійки, яка сталася через транслювання в кафе телеканалу «Россия 1″.

Про це повідомляє «Радіо Свобода«.

Бійка трапилася 18 жовтня в кафе на вулиці Мечникова.

Як розповів сам Антонов, він зайшов до кафе, у якому вони з товаришами помітили телевізор, де був увімкнений телеканал «Россия-1″.

За його словами, чоловіки попросили персонал кафе перемкнути канал. Однак після цього, група з восьми чоловіків «запросила» бійців на вулицю, де сталася бійка.

-Один з чоловіків втратив свідомість й був доправлений до лікарні імені Мечникова. Сам боєць, отримавши струс мозку, дістався до військового шпиталю, де йому призначили лікування в стаціонарі, – зазначає видання.

-Водночас в адміністрації кафе запевняють, що в закладі транслювалася одна з передач каналу «Россия-1″ – гумористичне шоу, у якому «не було жодної антиукраїнської пропаганди, жодних російських телеведучих, які займаються пропагандою.

В адміністрації кафе також заявили, що «відвідувачі, які прийшли вперше, просили перемкнути канал у грубій формі».загрузка...

Читайте також