У Києві виявили велику партію підробленого елітного алкоголю

У Києві виявили велику партію підробленого елітного алкоголю

У Києві співробітники податкової міліції вилучили партію незаконно виготовлених елітних алкогольних напоїв, повідомляє столичне управління ДФС.

У рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК, було встановлено, що в Київській області троє зловмисників, діючи у складі злочинної групи, організували підпільний цех з незаконного виготовлення алкоголю. При цьому використовувалося обладнання, що забезпечує його масове виробництво.

Надалі продукція розливалася в упаковки та скляні пляшки і надходила в київські кафе і магазини, де продавалась без будь-яких дозвільних документів.

У результаті проведених в столиці трьох обшуків, у тому числі в одному з автомобілів злочинної групи, було виявлено та вилучено майже 1,1 тисячі літрів незаконно виготовленого віскі, лікеру, рому, джину та інших алкогольних напоїв, транспортний засіб, що використовувався у незаконній діяльності, чорнові записи, комп’ютерна техніка. Загальна вартість вилученого становить понад 920 тисяч гривень.загрузка...

Читайте також

Коментарі