Через вулицю Хрещатик біля ЦУМу планують облаштувати наземний перехід .Наразі заклали бруківкою один з виходів з підземного переходу.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив директор зі зв’язків з громадськістю та комунікацій ЕСТА Холдингу, яка володіє ЦУМом, Антон Гливинський.

За його словами, перехід облаштовує ЕСТА Холиднг за проектом «Київмістдорпроекту».

Це рішення не в інтересах ЦУМу. Рішення прибрати вхід прийнято генпроектувальником проекту «Київдормістпроект» на основі будівельних норм. В інтересах ЦУМу нормальний наземний перехід. Зараз за це воюємо з КМДА, — написав Гливинський.

Він відзначив, що ЦУМ не просив закопувати вхід – це було рішення «Київдормістпроекту», який один може проектувати переходи у Києві.

За словами Гливинського, входу з підземного переходу до ЦУМу, як це передбачалось інвестдоговором, не буде.

— Наша позиція по переходу – звісно, наземний зручніше, якщо це можна реалізувати безпечно. Ми не отримали поки права робити наземний перехід. Але він буде організований за тимчасовою схемою на час реконструкції переходу. Якщо проблем не буде – спробуємо тримати постійну схему. Тоді там буде 2 переходи – підземний і наземний, — пояснив Гливинський.

Як відомо, раніше біля ЦУМу було два виходи з підземного переходу – у сторону вулиці Хрещатик та до вулиці Богдана Хмельницького.загрузка...

Читайте також

Коментарі