Адепт «Новоросії» прогнозує кінець «бандитських республік»

Адепт «Новоросії» прогнозує кінець «бандитських республік»

Новина про загибель Мотороли підтверджується з різних джерел. Новина, цілком звична для ставших бандитськими «народних республік». Швидше за все, ніякої «української ДРГ» і близько не було. Навряд чи ліквідацію замовили з політичних мотивів — Моторола був підкреслено поза політикою. Залишається кримінал — і навіть неважливо, чи був залучений Павлов в кримінальні схеми або навпаки, відмовився в них брати участь, пише відомий російський блогер, адепт «Новоросії» під ніком el-murid.

 — Ліквідувавши і вихолостивши навіть натяк на ідейність, Кремль домігся головного — перетворив народне повстання проти несправедливості, брехні і несвободи в свою пряму протилежність. А на протилежному полюсі завжди — граничний цинізм, бандитизм і зрада. Кремлівські куратори створили повну подібність самим собі — тепер Донбас точно таке ж мафіозне утворення, як і  його автор — сучасна Росія. І при владі в «народних республіках» — точно такі ж гопники з підворіть, що і у нас. Наш хизується босяцьким сленгом, а «їх» насилу підбирають слова, згадуючи забуту  лексику. Подібне може створювати тільки подібне, — переживає блогер.

За його словами «завдання Кремля і партнерів з Києва вже виконане, незалежно від того, коли і чому саме завершиться історія з Донбаським повстанням».

 — Тепер будь-хто може тикати пальцем в те, що вийшло і говорити — «І це ваш Русскій мір? Не треба. Їжте самі— додав він.загрузка...

Читайте також