Вбивство “Мотороли” спричинило конфлікту між бойовиками — Тимчук

Вбивство “Мотороли” спричинило конфлікту між бойовиками — Тимчук

Через убивство одного з очільників бандоформувань «ДНР» Арсена Павлова на прізвисько «Моторола» між керівництвом «МДБ «ДНР» та «МВС «ДНР» виник конфлікт.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук.

— Ліквідація 16.10.2016 р. у Донецьку одного з лідерів бандформувань «ДНР“ «полковника“ А.Павлова (позивний «Моторола“) стала причиною конфлікту між керівництвом «МДБ“ и «МВС «ДНР,  — написав він.

Як зазначається, на екстреному засіданні представники керівництва “МДБ «ДНР” звинуватили “МВС «ДНР” у відсутності реакції на їх попередження про “низку професійно-підготовлених українських ДРГ”, що, нібито, не стало причиною для того, щоб «МВС «ДНР» вжив заходи для їх нейтралізації.

У свою чергу, керівництво «МВС «ДНР» звинуватило «МДБ» в бездіяльності, вказавши, що пошук і знешкодження ДРГ не входить в компетенцію «правоохоронців», і запропонувало терміново змінити керівництво «контррозвідки» і «антитерористичних підрозділів» в складі «МДБ», додали в «Інформаційному спротиві».

Одночасно, як зазначається, в середовищі пересічних співробітників «МДБ» до версії щодо причетності до знищення А.Павлова українською ДРГ ставляться скептично, вказуючи, що у випадку подібної операції українські диверсанти обрали б більш простий спосіб ліквідації, що не вимагає проникнення в будівлю і мінування ліфта. Поширюються чутки про ліквідацію «Мотороли» силами якоїсь «спецгрупи ФСБ РФ». Наразі в місті проходить операція під керівництвом «МДБ», вказали в «Інформаційному спротиві».загрузка...

Читайте також

Коментарі