МВС вважає, що Моторолу вбили його поплічники

МВС вважає, що Моторолу вбили його поплічники

Служба безпеки України та Міністерство внутрішніх справ України підтверджують загибель одного з ватажків угруповання «ДНР» Арсена Павлова на прізвисько «Моторола».

-Можу підтвердити інформацію, про яку зараз говорять ЗМІ про вбивство Арсена Павлова. Я можу підтвердити інформацію, що чоловік, який скоював злочини проти цілісності України і фактично нами був оголошений в розшук, убитий сьогодні у житловому будинку, — сказав в ефірі телеканалу «112 Україна» радник голови СБУ Юрій Тандіт.

В українському МВС відповідальність за вбивство «Мотороли» покладають на його спільників. Про це на своїй сторінці в Facebook написав спікер відомства Артем Шевченко.

-Терорист Арсеній «Моторола» Павлов — знищений. Схоже, що своїми ж спільниками по людиноненавицькому терористичному інтернаціоналу. Такий сумний, але справедливий кінець всіх таких виродків на нашій українській землі», — зазначив Шевченко.

Одного з ватажків бойовиків «ДНР» Арсена Павлова на прізвисько «Моторола» вбили ввечері 16 жовтня. За попередньою інформацією, його підірвали в ліфті будинку, в якому він проживав. В угрупованні «ДНР» у вбивстві Павлова звинуватили «українську диверсійно-розвідувальну групу». «Моторола» був одним із найжорстокіших бойовиків «ДНР». Зокрема, він розстріляв полоненого українського військового Ігоря Брановицького. Сам «Моторола» зізнався у вбивстві 15 полонених військовослужбовців Збройних сил України. В Україні він був оголошений в розшук.загрузка...

Читайте також

Коментарі