«95 Квартал» зробив пародію на нардепа Гаврилюка (відео)

«95 Квартал» зробив пародію на нардепа Гаврилюка (відео)

Студія «Квартал 95″ показала «український політичний артхаос» — пародію на народного депутата Михайла Гаврилюка в новому сезоні «вечірнього Києва».

У ній героя звуть Гавриляк, а село, в якому знаходиться приймальня, виявилося Нижніми Гавриляк.

— За те, що козак і хороший хлопець Гавриляк Батьківщину захищав і за незалежність боровся, взяли його на службу державну. І мандат вручили, а що робити, не сказали. А ще грошей дали Гавриляку на його політичну діяльність. А щоб він через недосвідченість чого корисного не наробив, як це робити, конкретно не пояснили і став народний депутат народу служити, та тільки народу навколо не бачити Зате тепер у нього і статус особливий, і недоторканність, — йдеться в ролику.

Ролик викликав неоднозначні коментарі в соцмережі. Зокрема, політолог Володимир Олійник обурений нападками на депутата.

— Не можу стриматися, щоб не прокоментувати. А саме — новий ляп 95-го кварталу про «козака Гавриляка». Стосовно попереднього «шедевру» в Юрмалі я вже казав, навіть публічно, що то був прояв неабиякого несмаку. Тепер студія піднялася на більш високий щабель несмаку і продемонструвала МАХРОВЕ ЖЛОБСТВО. Це просто ілюстрація для тих, хто ще не знає точно, що це таке — zhlobstvo. Видно, можна і армії допомагати, коли гроші є, але ось жлоба із себе витравити неможливо. Це як печатка Божа.

Цікаво, чим їх так дістав Гаврилюк? Як на мене він чи не найпорядніша людина у Верховній Раді, хоча може й не слід було його туди обирати. Але, знову ж таки, випещених Бойка та Льовочкіна слід? А Лесика? Мені просто цікаво, як би повели себе автори цього @рача, якби їх беркутята голими на мороз в центрі великого міста штурхонами вивели? — написав політолог у соцмережі.

 загрузка...

Читайте також