Що скаже про жінку форма її улюбленої помади?

Що скаже про жінку форма її улюбленої помади?

Психологи впевнені, причина — в характері жінки, пише kp.ua

Округла форма

 

Не поспішаючи, ніжно ви наносите губну помаду — і так само дбайливо і делікатно ставитеся до оточуючих. Про таких, як ви, кажуть: «З нею поруч тепло».

Ви завжди вмієте створити дружню атмосферу в колективі і затишок в домі. З усіх подруг саме до власницям округлих помад найчастіше йдуть за порадою. Або для того, щоб поплакати у них на плечі. А вже яка з вас вийде хороша дружина і мама! Це чоловікам на замітку.

Плоский скошений кінчик

Плювати на кризу і неприємності на роботі — ви завжди знайдете час для свята і пригод! Без нових вражень ви засихає.

У супутники життя намагаєтеся вибрати таку ж харизматичну людину. Правда, не завжди два вулкана можуть гармонійно жити в шлюбі. Але якщо сильно постаратися — все вийде.

Загострений кінчик

 

Вам подобається бути вільною. Ви обожнюєте увагу чоловіків але при цьому вітряної вас не назвеш. Життєві цілі і пріоритети чітко визначені. Вам легко вдається поєднувати особисте життя і роботу. Так тримати!

Гострі кінчики з двох сторін

 

Вас або обожнюють, або ненавидять: байдужим не залишаєте ніхто! Для вас властиві різкі перепади настрою, світ ділиться на чорне і біле.

З власниць гострих помад виходять організатори благодійних фондів, продюсери фестивалів і нових зірок.

В кохання кидаєтеся, як у вир з головою. Правда, швидко починаєте вимагати від партнера занадто багато чого. Світ повний відтінків і півтонів, пам’ятайте про це!

 
Залишилася така, якою була при покупці

Ви впевнені: чашки повинні стояти по ранжиру, у кожної речі в будинку — своє місце. Ну а помада повинна залишатися такою ж, якою була при покупці.

Ви щиро вірите, що тільки система і порядок у всьому допоможуть досягти успіху. З таких дам, як ви, виходять прекрасні організатори і керівники. Головне, в особистому житті не забувати про ніжність і турботу: тоді і там буде повний порядок.

Плавний нахил

Закохана і щедра натура, енергійна і гостинна — це все про вас. Часто плануєте більше, ніж встигаєте зробити. Варто зайнятися якоюсь ідеєю — все інше перестає для вас існувати. Правда, потім потрібен час на відновлення сил: і ось в цей період вас краще не чіпати.загрузка...

Читайте також

Коментарі