Що скаже про жінку форма її улюбленої помади?

Психологи впевнені, причина - в характері жінки, пише kp.ua

Округла форма

 

Не поспішаючи, ніжно ви наносите губну помаду - і так само дбайливо і делікатно ставитеся до оточуючих. Про таких, як ви, кажуть: "З нею поруч тепло".

Ви завжди вмієте створити дружню атмосферу в колективі і затишок в домі. З усіх подруг саме до власницям округлих помад найчастіше йдуть за порадою. Або для того, щоб поплакати у них на плечі. А вже яка з вас вийде хороша дружина і мама! Це чоловікам на замітку.

Плоский скошений кінчик

Плювати на кризу і неприємності на роботі - ви завжди знайдете час для свята і пригод! Без нових вражень ви засихає.

У супутники життя намагаєтеся вибрати таку ж харизматичну людину. Правда, не завжди два вулкана можуть гармонійно жити в шлюбі. Але якщо сильно постаратися - все вийде.

Загострений кінчик

 

Вам подобається бути вільною. Ви обожнюєте увагу чоловіків але при цьому вітряної вас не назвеш. Життєві цілі і пріоритети чітко визначені. Вам легко вдається поєднувати особисте життя і роботу. Так тримати!

Гострі кінчики з двох сторін

 

Вас або обожнюють, або ненавидять: байдужим не залишаєте ніхто! Для вас властиві різкі перепади настрою, світ ділиться на чорне і біле.

З власниць гострих помад виходять організатори благодійних фондів, продюсери фестивалів і нових зірок.

В кохання кидаєтеся, як у вир з головою. Правда, швидко починаєте вимагати від партнера занадто багато чого. Світ повний відтінків і півтонів, пам'ятайте про це!

  Залишилася така, якою була при покупці

Ви впевнені: чашки повинні стояти по ранжиру, у кожної речі в будинку - своє місце. Ну а помада повинна залишатися такою ж, якою була при покупці.

Ви щиро вірите, що тільки система і порядок у всьому допоможуть досягти успіху. З таких дам, як ви, виходять прекрасні організатори і керівники. Головне, в особистому житті не забувати про ніжність і турботу: тоді і там буде повний порядок.

Плавний нахил

Закохана і щедра натура, енергійна і гостинна - це все про вас. Часто плануєте більше, ніж встигаєте зробити. Варто зайнятися якоюсь ідеєю - все інше перестає для вас існувати. Правда, потім потрібен час на відновлення сил: і ось в цей період вас краще не чіпати.

Рекомендуємо прочитати

​У Селены Гомес обнаружился почти неотличимый «двойник»

На нашей планете живет 7,5 миллиардов человек, и потому, конечно, не удивительно, что у каждого из нас где-то есть «двойник», человек с очень похожей внешностью – одн....

Це може бути цікавим

В Киеве откроют "Ковчег для творцов"

Темой юбилейного 10-го ГОГОЛЬfest стала концепция Ковчега, как места сбора близких по духу людей, нашедших друг друга в хаотичном недетерминированном мире и GogolFest ArkSqua....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Криму окупанти блокують базу відпочинку перед акцією кримських татар

В окупованому Криму озброєні люди в масках і поліція перекрили вхід на територію бази відпочинку "Ковбой" у селі Біла Скеля, де мав розпочатися захід кримських тата....