Макіївська «Тюссо» зліпила Путіна та Захарченка

Макіївська «Тюссо» зліпила Путіна та Захарченка

В окупованій терористами Макіївці, що на Донеччині, одна з місцевих «мисткинь» зліпила воскові фігури президента Росії Володимира Путіна та вождя так званої «Донецької народної республіки» Олександра Захарченка.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Олександр Білинський.

-Володимир Володимирович сидить у кріслі в своїй знаменитій позі переговорника. Як завжди, в стильному костюмі з голочки, з загадковою напівусмішкою… Але головне – цей фірмовий путінський погляд з-під самісіньких вій… У ляльки-ВВП він є не на жарт чіпким і пронизливим – точнісінько, як у реального політика-прототипу, – розповідає він.

Також він відзначає і шедевральність фігури донецького ватажка.

-Втім, і одягнений у камуфляж Олександр Захарченко є не менш реалістичним. Очільник недореспубліки тримає в руках прапор «ДНР». Як і в житті, задумливий і зосереджений. За виразом очей можна прочитати, про що в цей момент Олександр Володимирович думає. Звичайно, про те, як захистити рідний Донбас і його жителів, – іронізує майстер слова.

Також Білинського вразила і православність антуражу.

-І головне, щоб на фотографіях все було по православному. Ікона, череп, церковний календар, портрет глави «ДНР» і воскова голова Захарченко в руках, – підсумовує автор допису.загрузка...

Читайте також