Том Хенкс годинами ховався від фанів в машині під час зйомок «Інферно»

Том Хенкс годинами ховався від фанів в машині під час зйомок «Інферно»

Голлівудська зірка Том Генкс, який зіграв роль професора Роберта Ленгдона в екранізації стрічки Дена Брауна «Інферно», розповів про свого персонажа, йдеться у «Світському житті».

Генкс зізнався, що пишається тим, що вже 10 років втілює образ Ленгдона на екрані – відтоді, як світ побачила картина «Код да Вінчі».

-Можете собі уявити – 10 років! Я почуваюся найщасливішим актором на землі, адже мені пощастило повернутися до цього персонажу, — поділився Генкс.

А от режисер стрічки Рон Говард описав, кого грає Генкс «Персонаж Тома Генкса – це людина ідеї, людина думок. Він вирішує проблеми за допомогою інтелекту, а не пістолета«.

-Я б хотів, щоб він іноді вирішував проблеми за допомого своїх кулаків, але він цього не робить. Мене завжди б’ють у цьому фільмі. Я б хотів мати змогу теж когось побити хоч раз, — додав до слів Говарда Генкс.

Як відомо, знімання «Інферно» відбувалися в італійському місті Флоренції – дуже популярному серед туристів. Перекрити рух для знімання фільму було неможливо

-Іноді ми ховалися у автомобілі і не виходили звідти годинами. Нам доводилося просити людей опустити селфі-палиці на землю і не підіймати, поки ми не закінчимо знімати певну сцену, — згадав Генкс.загрузка...

Читайте також