Путін визнав фактичну окупацію частини Донбасу Росією

Путін визнав фактичну окупацію частини Донбасу Росією

Глава РФ Володимир Путін заявив, що «російське керівництво ніколи не хотіло конфліктувати з іншими країнами і прийшло на допомогу жителям Донбасу тільки тоді, коли українське керівництво, яке прийшло до влади в результаті збройного перевороту, взяло на приціл мирне населення».

Про це він розповів в ході виступу на форумі «Росия зовет».

 — Ми завжди хотіли мати дружні відносини. Але це ж не ми довели до державного перевороту на Україні? Але наші американські партнери не приховують, що вони стояли за цим. Фінансували радикальну опозицію. Коли ми змушені були захищати російськомовне населення в Донбасі, підтримати бажання жителів Криму повернутися до Російської Федерації, прозвучали звинувачення, — сказав він.

Крім того, він прокоментував питання, що стосується виконання Мінських угод.

 — Я не можу підписати за українського президента прийнятий Радою закон «про амністію ». 9 вересня ополчення Донбасу в односторонньому порядку заявило, що не відповідатиме на обстріли. Нічого не відбувається. Навіть прямих контактів між Донбасом і офіційними київськими властями досі немає. Потрібно впливати на всі сторони конфлікту — перш за все на київську владу. Без виходу на політичні домовленості нічого не буде просуватися, — заявив він.загрузка...

Читайте також