Тримайте мене п'ятеро: чи готується Путін до великої війни

11 жовтня російське видання Znak.com повідомило, що російським чиновникам, аж до вищого рівня, рекомендовано повернути в країну дітей, які навчаються за кордоном. Причому зробити це, не чекаючи закінчення навчання, а шляхом переведення дітей в російські вузи. І незважаючи на те, що в Кремлі цю інформацію не підтвердили, з урахуванням ряду інших дій російської влади лунають припущення, що є всі ознаки підготовки РФ до великої війни. Чи є така небезпека, чи то Путін блефує – думка російського політика Костянтина Борового для "Апострофа".

Розумієте, це політика така: створення напруженості, постійний шантаж. Це ж було просто смішно, коли він, наприклад, раптом взяв і відмовився від утилізації збройового плутонію. Звичайний шантаж і нічого більше.

До того ж, якби це був єдиний факт, його можна було б розглядати як щось серйозне. Але це ланцюжок однотипних подій. Наприклад, спроба влаштувати раптом саме в Москві перевірку працездатності системи цивільної оборони. Такі дії по перевірці готовності бомбосховищ – це середина минулого століття. Бомбосховища давно застаріли, ніякого сенсу в них немає.

Хочемо ми чи не хочемо, але в Росії вже немає ресурсів для блефу. Це все замок з піску. Народ в стані розпачу. Вони загнані в кут. І вийти їм вдасться, тільки якщо звільнити Крим і схід України. Тільки тоді з ними почнуть переговори. Наприклад, про скасування санкцій.

І ніхто не проти, насправді. Всі хочуть переговорів, особливо переговорів по Україні. Але з поведінки Путіна ясно, що він не збирається її звільняти. Тому що його мета - збереження влади. І він будь-яким способом буде намагатися зберегти її. А інструмент збереження влади – це шантаж більшості. Як видача пайків, перевірка бомбосховищ, повернення дітей з-за кордону. Це шантаж суспільства, причому суспільства в Росії. Всіма цими діями він постійно проголошує: "Я божевільний" або "Тримайте мене п'ятеро".

З одного боку, це смішно, а з іншого - трагічно. У Сирії вже 4 тис. чоловік убитими – діти, цивільні... Розбомблені госпіталі. Це повноцінні військові злочини. І Путін чудово розуміє, що після звільнення сходу України виявиться, що він туди бандитів запускав, відвертих бандитів, оприлюдняться результати інших злочинів: масові поховання, факти зґвалтування та інше. Світ жахнеться того, що сталося.

Путіну постійно пропонують переговори. Але переговори можна вести з тим, хто дотримується міжнародних угод. А він їх не виконує. І ситуація погіршується. Коштів та ресурсів у Росії стає тільки менше, технологій немає зовсім. І нафта – це не основа для життя держави, це ботокс...

Рекомендуємо прочитати

Археологічні розкопки на Поштовій опинились під загрозою знищення

26 квітня на сайті Київської Міської Ради з'явилася петиція....

Це може бути цікавим

Українські військові збили безпілотник, який пролітав над територією частини

Українські військові збили безпілотник, який пролітав над територією однієї з військових частин ЗСУ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть