Сайт домомоги ЛГБТ-дітям в РФ закривають і радять «постити котиків»

Сайт домомоги ЛГБТ-дітям в РФ закривають і радять «постити котиків»

Роскомнадзор внесе сайт проекту «Діти-404″ для підлітків-гомосексуалів в список заборонених, і він буде заблокований на території Росії, повідомила авторка проекту Олена Климова, передає Настоящее время.

За її словами, відповідний лист надійшов з відомства 10 жовтня. Роскомнадзор посилається на рішення Центрального суду Барнаула від 13 квітня цього року про блокування на території РФ сайту проекту «Діти-404″ і попереджає, що якщо власники сайту не видалять протягом доби інформацію, «поширення якої в РФ заборонено», сторінка буде внесена в єдиний реєстр заборонених сайтів.

Климова помітила, що Роскомнадзор не уточнив, яку саме інформацію потрібно видалити, і рішення барнаульского суду не надав.

— Таким чином, швидше за все сайт проекту найближчим часом буде заблокований на території РФ, — повідомила авторка проекту. Вона підкреслила, що «дзеркал» у сайту не буде.

Пізніше глава прес-служби Роскомнадзора Вадим Ампелонскій прокоментував Газете.ру що «забороненим контентом» є все, розміщене на сайті.

— Вихід у них — цілком змінити репертуар, наприклад почати постити котиків, — цитує видання Ампелонского.



загрузка...

Читайте також

Коментарі