З'явився перший в Україн інтернет-бот, який шукає куди і як використовує кошти держава

Вперше в Україні створено бота, який знаходить інформацію про використання бюджетних коштів. Телеграм-Бот 007 розроблений командою «Пошуково-аналітична система 007».

 У найширшому потрактуванні БОТ скорочення від РОБОТ – це програма, яка має виконувати автономно низку автоматизованих дії замість людини. Властивості і застосування бота для пошуково-аналітичної системи .007 дозволяє використовувати основні можливості порталу www.007.org.ua в режимі месенджера, має додаткові можливості для пошуку організацій та їх платежів.

«З розвитком Open Data в нашій країні ми побачили, що багато спеціалістів з різних галузей стали активно розвивати цей напрям роботи і використовувати відкриті дані для захисту своїх прав в боротьбі з корупційною владою. Проте не всі вміють працювати з великими об’ємами відкритої інформації, тому наша команда розвиває сервіси, щоб полегшити роботу громадянам та журналістам», - наголосив Петер Пантелеймонов, ІТ-керівник проекту Bot007.

 Для використання бота необхідно встановити клієнт Телеграм, месенджер для миттєвого обміну повідомленнями, який можна завантажити на комп'ютер або телефон. Після встановлення Телеграму переходимо за гіперпосиланням https://telegram.me/e007bot, натискаємо кнопку Start. Для пошуку бота у Телеграмі, також можна використати юзернейм @e007bot.

 Основні можливості:

Ø  Пошук організацій, застосовуючи ЄДРПОУ організації або назву.

Ø  Відображення бюджетних трансакцій знайденої організації.

Ø  Аналітика трансакцій

Ø  Мої Розслідування - підписка на трансакції організацій. Ця послуга дозволяє стежити за конкретною організацією та отримувати її платежі.

 Керівник проекту Олександр Щелоков  наголосив: «Ми продовжуємо розвивати можливості порталу007.org.ua для того, щоб здійснювати контроль за владою. Тепер в месенджері ми можемо бачити хто, кому і скільки перераховує коштів і за які послуги, можемо стежити за платежами і знаходити потрібну інформацію про організацію».

Організатори зазначають, що мають у планах масштабувати проект bot007 в інші месенджери. Буде доопрацьована система відкладених запитів, що дозволятиме відстежувати інформацію про конкретні організаціїт за заданими параметрами.

Рекомендуємо прочитати

Киянка забила до смерті перукарку через "погану" зачіску чоловіка

У Києві жінка побила до смерті робітницю перукарні через зачіску чоловіка, яка їй не сподобалася....

Це може бути цікавим

Киян обурило відкриття кафе в Києві з видом на Алею Героїв Небесної Сотні

На Алеї Героїв Небесної Сотні в центрі Києва відкрилося нове кафе....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В Киеве пройдет юбилейный ГОГОЛЬfest

В этом году под события ГОГОЛЬfest будут задействованы 3 локации: ВДНХ (просп....