Ватажок «ДНР» спитає у Росії, коли проводити «вибори»

Ватажок «ДНР» спитає у Росії, коли проводити «вибори»

Дата проведення так званих «виборів до місцевих органів влади» на окупованій бандформуванням «ДНР» террторії буде обговорюватися з так званими «міжнародними посередниками».

Про це російським пропагандстам (РІА Новини) заявив ватажок бойовиків  Олександр Захарченко.

  — Що стосується конкретної дати, то ми обговоримо її з міжнародними посередниками, і перш за все з Росією. Зрозуміло, чекати до нескінченності ми не можемо — .. Мінські угоди Києву рано чи пізно доведеться дотримуватися.  Це — безальтернативно. Якщо не може сам — хай попросить допомоги у своїх кураторів з-за океану. Американці протягнуть потрібні закони через український парламент. А далі ми самі все зробимо, — як завжди не зрозуміло про що наплів терорист.

Також Захарченко додав, що після «проведення попереднього громадського голосування влада  «республіки» повністю готова до проведення місцевих виборів».

 — Тепер, після того, як ми з успіхом провели праймеріз, ми можемо сміливо дивитися в майбутнє і заявляємо, що готові провести вибори в місцеві органи влади в будь-який момент … Так що тепер справа за українською стороною. Саме Київ гальмує процес і демонструє відсутність політичної волі до того, щоб виконати мінські угоди і перейти до політичного врегулювання нашого з ним конфлікту, — додав бойовик, на думку котрого, вибори повинні відбутися без українських партій і медіа.загрузка...

Читайте також

Коментарі