Арешти російських найманців на Донбасі в Росії вважають «викраденням громадян»

Арешти російських найманців на Донбасі в Росії вважають «викраденням громадян»

Слідчий комітет Росії порушив справу проти членів ОЗГ, які викрадали в Україні російських громадян з метою їх обміну. Про це повідомляється на сайті СК.

 — Відносно невстановлених осіб з числа керівництва і співробітників силових структур України порушено кримінальну справу за ознаками злочинів … (організація злочинного співтовариства, викрадення людини, торгівля людьми, — йдеться в повідомленні.

За даними так званого слідства, з «початку бойових дій на території південного сходу України особи з числа вищого керівництва силових структур України створили організоване злочинне співтовариство з метою викрадення і подальшої торгівлі людьми».

До складу злочинного співтовариства його керівники залучили підлеглих співробітників з регіональних управлінь силових структур. Злочинна організація характеризувалася ретельним плануванням злочинів, постійністю форм і методів злочинної діяльності, чіткою ієрархічною структурою, а також згуртованістю.

 — Об’єктами злочинних посягань членів спільноти стали громадяни Російської Федерації. При цьому загальний принцип здійснення злочинів полягав в їх незаконному кримінальному переслідуванні і умовному засудженні, а потім викраденні і незаконному утриманні з метою обміну на українських військовослужбовців, що потрапили в полон до представників самопроголошених Донецької і Луганської народних республік, — повідомили в СК.загрузка...

Читайте також