10 дієт, які шкодять здоров'ю

Американські дієтологи назвали 10 найгірших дієт, які можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю.

За словами експертів, у прагненні мати струнку фігуру, багато дівчат часто підхоплюють модні тенденції в області харчування, в надії на їх ефективність. Але неординарні методи можуть дати лише короткочасний ефект, а зловживання новим режимом харчування може призвести до виникнення серйозних проблем зі здоров'ям, передає Woman's Health. Щоб не піддавати себе небезпеці, дієтолог рекомендує уникати таких дієт:

Дієта на основі дитячого харчування

Як пояснює дієтолог Шерон Палмер, дитяча їжа являє собою дієтичні продукти, перетерті в пюре, тому таке харчування зовсім не допоможе схуднути. Окрім того, організм не засвоює повноцінно вітаміни і мінерали з дитячого харчування, а також воно надто швидко засвоюється і часто виникає почуття голоду, що призводить до збільшення вживаних калорій.

Дієта на основі яблучного оцту

Дана дієта полягає в тому, щоб перед основними прийомами їжі випивати стакан яблучного оцту з медом і перцем. За словами дієтолога Джині Ервін, такий метод в першу чергу протипоказаний людям з проблемами травлення, але оцет також шкідливий і здоровим людям, адже може призвести до гастриту або виразкової хвороби.

Дієта на основі хоріонічного гонадотропіну

Така дієта грунтується на вживанні препаратів з хоріонічним гонадотропіном – гормоном, який починає вироблятися у вагітних жінок, а також слідує суворе обмеження в 500 калорій. Дієтолог Ашвіні Машру стверджує, що такий метод не забезпечує організм належною кількістю поживних речовин і вітамінів. Більше того, такий спосіб схуднення може порушити травлення і навпаки призвести до набору ваги. Що стосується препаратів на основі гормону, то його ефективність у боротьбі із зайвою вагою не має доказів.

Військова дієта

Такий режим передбачає харчування будь-якими продуктами протягом трьох – п'яти днів, але загальна кількість калорій не повинна перевищувати 1400. Після цього слід зробити перерву на звичне харчування. Провідний дієтолог з Майямі Моніка Ослендер стверджує, що немає ніяких доказів ефективності такого режиму харчування. Окрім того, після повернення до звичного харчування, є велика ймовірність набору ваги.

Глиняна дієта

Такий неординарний спосіб схуднення передбачає вживання невеликої кількості глини, розмішаною в воді. Вважається, що це допомагає вивести токсини з організму і перемогти голод. Насправді ж, регулярне вживання глини може завдати серйозної шкоди травленню і привести до гастриту і непрохідності кишечника. Більше того, глина абсорбує вітаміни і мінерали, тому не дає їм засвоюватися.

Повітряна дієта

Така дієта полягає в безглуздій маханині ложкою, імітуючи вживання їжі. Дієтолог Ребекка Стрічфілд повністю критикує цей метод порівнює його зі звичайним голодуванням, яке викликає порушення роботи всіх систем організму і викликає розлади прийому їжі.

Дієта за допомогою стрічкового хробака

Як пояснює Олександра Касперо, цей радикальний метод є божевільним за своєю природою і рідко коли приводить до хороших наслідків. Черв'як в організмі не тільки з'їдає частину їжі, але й росте, а також рухається. Тому він може переповзти в будь-яку частину тіла і від нього буде дуже складно позбутися. Більше того, він буде поступово отруювати організм своїми продуктами життєдіяльності.

Знежирена дієта

Дієтолог Джекі Балу пояснює, що така дієта є абсолютно неефективною. Вживання знежирених продуктів зазвичай призводить до набору ваги, оскільки вони є більш калорійними. Окрім того, недолік жирів в організмі підсилює тягу до вуглеводних продуктів. Як пояснює дієтолог, жири є необхідним компонентом правильної роботи організму, тому їх не можна виключати з раціону.

Лужна дієта

Даний метод передбачає повну відмову від так званої «кислотної» їжі, яка включає в себе м'ясо, рибу, яйця, молочні продукти, зелень, напівфабрикати і алкоголь. Таким чином в організмі утворюється лужне середовище, яке буде знищувати жир. Як пояснює дієтолог Джулі Харрінгтон, такий метод не має жодних наукових підтверджень, а організм здатний самостійно контролювати рівень pH.

Дієта на основі печива

Така дієта передбачає вживання двох печенюшок, приготованих з особливих інгредієнтів, які запобігають голоду, через кожні 2 години, а після десяти з'їдених печенюшок можна дозволити собі повноцінну вечерю в 500 калорій. За словами Стефані Клар, немає необхідності замінювати нормальні продукти, що містять повноцінні білки, жири і вуглеводи на штучні аналоги.

Рекомендуємо прочитати

Українців попереджають про потужний шторм

Завтра, 22 липня, на Україну насувається шторм....

Це може бути цікавим

Донбасская провокация

"Политологи от Москвы до Парижа спорят, сделал это лидер сепаратистов Александр Захарченко сам или ему дали указание из Москвы....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Известный публицист назвал настоящего инициатора создания "Малороссии"

Автором идеи создания "Малороссии" на оккупированных территориях Донбасса был не главарь "ДНР" Александр Захарченко, а российский писатель Захар Прилепин....