Збірна України вперше виграла з Шевченком

Вчора, 9 жовтня, в польському Кракові збірна України перемогла Косово — 3: 0.

Таким чином «синьо-жовті» перервали кілька неприємних серій.

Адже це дебютний виграш національної команди під керівництвом нового тренера — Андрія Шевченка. До сих пір «синьо-жовті» двічі здобули нічиї — 1: 1 з ісландцями і 2: 2 з турками.

Перший гол в ворота Косово стався в середині першого тайму. Правда, взяття воріт вийшло не без допомоги рикошету. Зінченко відпасував на правий край чужого штрафного, звідки Кравець наніс удар і м’яч рикошетом від Рахмани залетів у дальній верхній кут воріт.

У другому таймі вже більш сміливо діяли в атаці футболісти Косово. В одному з моментів м’яч влучив у поперечину воріт української збірної, але в атаці у відповідь залетів у сітку воріт Косово. Але арбітр взяття воріт відмінив через офсайд у Коваленко в момент удару  Руслана Ротаня з-за меж штрафного.

І все-таки підопічним Шевченка вдалося зняти всі питання з переможцем протистояння ближче до кінцівці матчу. Спочатку вийшов на заміну Караваєв точною подачею знайшов на правому краю чужого штрафного Ярмоленко, після чого той розстріляв ворота. Ще через п’ять хвилин вже сам Ярмоленко асистував на Ротаня, а той потужним ударом з-за меж штрафного відправив м’яч у дальній верхній кут воріт.

Ця перемога української збірної дозволила поправити турнірне становище. Зараз в групі І відбору на чемпіонат світу 2018 лідирують Хорватія та Ісландія (по сім очок). Україна стала третьою з п’ятьма очками. Далі йдуть Туреччина (два очка), Фінляндія і Косово (по одному очку).