Магда: Грузія захоче видачі Саакашвілі

Магда: Грузія захоче видачі Саакашвілі

На стосунки між Україною та Грузією парламентські вибори у кавказькій країні навряд чи серйозно вплинуть. Вони є дружніми, але формалізованими в політичному сенсі. Водночас фактор Саакашвілі, який присутній в українській політиці, двосторонні відносини не дуже покращує.

Про це сайту «24» розповів директор Центру суспільних відносин Євген Магда, коментуючи результати парламентських виборів у Грузії.

-«Грузинська мрія» – не стільки проросійська, скільки партія «антиСаакашвілі». Тому грузинські парламентарі можуть захотіти від Києва видачі Саакашвілі. Набагато більш проросійським є «Альянс патріотів Грузії», який, якщо потрапить до парламенту, гратиме свою деструктивну роль, оскільки говоритиме про важкі і болісні речі для грузинського суспільства, – вважає експерт.

Водночас, на переконання Магди, на зовнішньополітичній арені Грузія продовжить курс на європейську інтеграцію і отримання безвізового режиму з ЄС. Стосунки з Російською Федерацією, вважає він, залишаться в так званому холодному стані, навряд чи будуть серйозні прориви.загрузка...

Читайте також

Коментарі