Вчителька фізкультури роздряпала маленькому учню обличчя і дала ляпаса

У Дніпрі вчителька фізкультури роздряпала учню обличчя і дала ляпаса.

Мати семикласника вимагає негайного звільнення педагога за насильство над дитиною,повідомляє ТСН.12-річний Михайло Іванов каже, що виховний процес у роздягальні перед уроком фізкультури супроводжувався словами:

-Не розмовляй, мовчи!

Вчительці не сподобалося, що учні були занадто галасливими.

-Мені було боляче, я заплакав. Вона сказала: ти ж не ображаєшся? Ти ж не тримаєш на мене зла? Вона так робить, щоби ми не розповіли батькам, - каже учень 7-го класу.

Учителька Катерина Курелих зараз на лікарняному. Каже, що лікує черепоно-мозкову травму, отриману перед інцидентом. На урок пішла, попри головний біль, переоцінивши власні сили. Саме через це і не стрималася.

-Я бачу, що хлопці мене не чують, вони мене просто ігнорують. У стані афекту, в котрому я не могла ні контролювати себе, ні думати, я підійшла до цієї дитини, котра мені заважала робити оголошення, - розповіла вчителька.

Рекомендуємо прочитати

Для украинских военных закупили опасные парашюты

Для украинских военных в Херсонской области закупили 6 парашютов, которые оказались непригодными и опасными для использования....

Це може бути цікавим

Следствие назвало 5 версий, которые рассматривают в деле убийства Шеремета

Спустя 9 месяцев после убийства журналиста Павла Шеремета следствие работает над несколькими версиями....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Полиция задержала двух боевиков "ДНР" с арсеналом оружия

В селе Ивановское Бахмутского района задержали двух боевиков, которые действовали под руководством "полковника вооруженных сил ДНР"....