Між «ДНР» і «ЛНР» розгорається «горілчана війна»

Між «ДНР» і «ЛНР» розгорається «горілчана війна»

На тимчасово окупованих територіях Донбасу розгортається серйозне економічне протистояння між двома самопроголошеними «республіками». Варто очікувати нового загострення «торгових воєн» між «братніми республіками». Про це на своїй сторінці в Facebook написав громадський активіст, голова ГІ «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

 — На території тимчасово окупованих районів Луганської області під виглядом боротьби з політичною опозицією і придушенням організованого «нею» державного перевороту «відбувається перерозподіл фінансових потоків і сфер економічного впливу,  — відзначив він.

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ «Права Справа», однією з причин фізичної ліквідації колишнього «голови ради міністрів ЛНР» Ципкалова є перерозподіл фінансових потоків, а саме: контроль за каналами постачання спирту на територію самопроголошеної «ЛНР».

Свого часу аналітичний відділ ГІ «Права Справа» інформував правоохоронні органи і спеціальні служби, що зараз Україна стоїть перед загрозою насичення внутрішнього ринку контрафактними алкогольними, тютюновими виробами та лікарськими препаратами виробництва самопроголошених «республік».

Гострий дефіцит готівки лідери самопроголошених «республік» вирішили компенсувати за рахунок продажу на території України контрафактної продукції власного «виробництва».загрузка...

Читайте також