Найвідоміша снайперка-терорист Донбасу загинула

Найвідоміша снайперка-терорист Донбасу загинула

Наталія Красовська з білоруського Борисова, яка воювала на боці сепаратистів, загинула на Донбасі не пізніше 2015 року. Цю інформацію Радіо «Свабода» отримало від колишнього бойовика «ЛНР» Костянтина Фофанова, який проживаєв Борисові.

За словами Фофанова, на Донбасі він познайомився з трьома білорусами з Борисова. «Я з ними тільки на Донбасі познайомився, до війни ми були не знайомі. Один хлопець повернувся, — молодий, років 30. А дівчина загинула, — каже Фофанов.

На уточнення кореспондента «Свабода», йдеться  про снайперку Наталію Красовську, Фофанов підтвердив: «Так, здається». Точний час, коли вона була убита, екс-бойовик згадати не зміг, але підкреслив, що це відбулося не пізніше 2015 року.

Наталія Красовська — чи не найвідоміша з громадян Білорусі, які воювали на стороні проросійських сепаратистів на Донбасі. Вона з’явилася там ще в травні 2014 році, воювала під Слов’янськом.

Красовська неодноразово записувала і публікувала на YouTube свої відеозвернення. В одному з останніх роликів, ще в серпні 2014 року, вона сказала, що їй перестав подобатися Олександр Лукашенко, «тому що він підтримує Порошенко». «Тепер якщо я приїду в Білорусь, то тільки зі зброєю», — заявляла Красовська.

Кілька разів в інтернеті з’являлася, а потім спростовували інформацію про його загибель.загрузка...

Читайте також

Коментарі