Дівчина, яка вижила після анорексії - фото

\'\'\'\'\'\'\'\'
\r\n
\r\n\r\nУ 18 років вона важила трохи більше 30 кг при зрості 180 см. Але поглянь на неї тепер, повідомляє Бджола.\r\n\r\n
\r\n
\r\n
\r\n

Дівчину звуть Ханна Кестлер. Їй 22 роки і вона успішний блогер. Чотири роки тому Ханна ледь не померла через анорексію...

\r\n\r\n

Багато дівчат усвідомлено доводять себе до повного виснаження дієтами, прагнучи бути схожими на ляльку Барбі, і Ханна не стала винятком. Правда в її випадку захворювання було обумовлено ще і стресовим станом.

\r\n

Дівчина не могла контролювати своє життя, тому вирішила взяти під контроль хоча б харчування. У 17 років, коли Ханна жила в Японії, її вага почала стрімко зменшуватися. Героїня нашої розповіді схудла з 64 до 53 кілограмів, при тому що її зріст складав 180 сантиметрів!

\r\n

Її денний раціон складався з жменьки овочів, парочки рисових крекерів і води. Енергетична цінність такого харчового набору становила лише 100 кілокалорій!

\r\n

Цією дієтою дівчина вимучила себе до напівсмерті. Одного разу вона просто відключилася у себе вдома. На щастя, коли Ханна перестала відповідати на дзвінки, рідні забили на сполох і викликали поліцію. Ті вломилися в будинок і знайшли дівчину в непритомному стані.

\r\n

Ханна прокинулася вже в клініці. Лікарі кажуть, що ще пару днів, і її вже неможливо було б врятувати! Ханна згадує той час:

\r\n

-Я тільки пам\'ятаю, як прийшла додому і прилягла відпочити... Відкрила очі - я вже на лікарняному ліжку, а в мене були встромлені трубки примусового харчування.

\r\n

Коли дівчину госпіталізували, вона важила лише трохи більше 30 кілограмів! Через сильне виснаження у неї почали відмовляти внутрішні органи, а волосся випадало клаптями. Протягом 5 місяців вона пролежала в лікарні, а потім ще довгих 10 місяців проходила реабілітацію в клініці для хворих з розладами травлення.

\r\n

А крім цього Ханна періодично нагадує своїм підписникам про смертельну небезпеку, яку таїть у собі анорексія:

\r\n

-Мені самій страшно дивитися на свої фотографії 4-річної давності, але про цю проблему не можна мовчати! Зараз я усвідомлюю, наскільки нерозумно себе вела. Сподіваюся, мій гіркий досвід зможе вберегти інших дівчат від маніакального захоплення схудненням!

\r\n\r\n\r\n

\r\n\r\n

Рекомендуємо прочитати

Погоня со стрельбой: в Киеве преступник угнал такси вместе с водителем

Мужчина приставил к голове водителя оружие и приказал ему ехать в Запорожье....

Це може бути цікавим

Mарек Cієрант: Cуспільне телебачення в україні може бути не нудним

- Мареку, чому Ви вирішили переїхати працювати й жити з Польщі до України?....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Россия ограничила денежные переводы в Украину

Государственная дума РФ приняла в третьем, окончательном чтении законопроект, разрешающий денежные переводы в Украину только через подконтрольные России платежные системы и инфраструктуру....