Дівчина, яка вижила після анорексії — фото

Дівчина, яка вижила після анорексії — фото

Дівчину звуть Ханна Кестлер. Їй 22 роки і вона успішний блогер. Чотири роки тому Ханна ледь не померла через анорексію…

Багато дівчат усвідомлено доводять себе до повного виснаження дієтами, прагнучи бути схожими на ляльку Барбі, і Ханна не стала винятком. Правда в її випадку захворювання було обумовлено ще і стресовим станом.

Дівчина не могла контролювати своє життя, тому вирішила взяти під контроль хоча б харчування. У 17 років, коли Ханна жила в Японії, її вага почала стрімко зменшуватися. Героїня нашої розповіді схудла з 64 до 53 кілограмів, при тому що її зріст складав 180 сантиметрів!

Її денний раціон складався з жменьки овочів, парочки рисових крекерів і води. Енергетична цінність такого харчового набору становила лише 100 кілокалорій!

Цією дієтою дівчина вимучила себе до напівсмерті. Одного разу вона просто відключилася у себе вдома. На щастя, коли Ханна перестала відповідати на дзвінки, рідні забили на сполох і викликали поліцію. Ті вломилися в будинок і знайшли дівчину в непритомному стані.

Ханна прокинулася вже в клініці. Лікарі кажуть, що ще пару днів, і її вже неможливо було б врятувати! Ханна згадує той час:

-Я тільки пам’ятаю, як прийшла додому і прилягла відпочити… Відкрила очі — я вже на лікарняному ліжку, а в мене були встромлені трубки примусового харчування.

Коли дівчину госпіталізували, вона важила лише трохи більше 30 кілограмів! Через сильне виснаження у неї почали відмовляти внутрішні органи, а волосся випадало клаптями. Протягом 5 місяців вона пролежала в лікарні, а потім ще довгих 10 місяців проходила реабілітацію в клініці для хворих з розладами травлення.

А крім цього Ханна періодично нагадує своїм підписникам про смертельну небезпеку, яку таїть у собі анорексія:

-Мені самій страшно дивитися на свої фотографії 4-річної давності, але про цю проблему не можна мовчати! Зараз я усвідомлюю, наскільки нерозумно себе вела. Сподіваюся, мій гіркий досвід зможе вберегти інших дівчат від маніакального захоплення схудненням!загрузка...

Читайте також