Як протистояти пліткам на роботі

На жаль, у більшості компаній працівники стикаються з плітками, чутками та іншими проявами зневажливого обговорення колег.

Якщо ви відчуваєте себе втягнутим у чужі підкилимні ігри і помічаєте свою участь в обговоренні особистого життя колеги за його спиною, зупиніться і спробуйте цьому протистояти, радять експерти Care2.

На думку Джона Харді, нейробіолога з Університетського коледжу Лондона, наші предки пліткували, щоб з'ясувати, хто яке становище займає в суспільстві, в чиїх руках більше важелів впливу, а в чиїх менше.

У сучасному світі люди обговорюють своїх колег, щоб відчувати себе більш цінним співробітником, отримувати впевненість у своїй компетентності на тлі чужих помилок. Нерідко колеги пліткують, щоб подружитися, знайти спільну мову.

Варто розуміти, що плітки можуть випливати назовні і породжувати конфлікти, через поширення чуток до працівника можуть втратити довіру, що в результаті сильно знизить шанси людини рухатися по кар'єрних сходах.

Три способи протистояти пліткам на роботі виглядають так:

1. Змінюйте тему розмови. Якщо під час обіду або перекуру компанія колег починає когось обговорювати, постарайтеся акуратно змінити тему. Запитайте співробітників, як пройшли їхні вихідні, похваліть костюм колеги або запропонуйте піти на обід у нове кафе.

2. Не реагуйте на плітки. Злі язики люблять шокувати і дивувати своїх слухачів, таким людям приємна реакція на поширювані ними чутки. Якщо ви будете реагувати на плітки нейтрально, не показуючи інтересу, у самих пліткарів пропаде бажання злословити.

3. Перекривайте негатив позитивом. Один з найкращих способів боротьби з плітками – шокувати самих пліткарів. Наприклад, коли колега питає у вас, чи помітили ви, в якому дивному вбранні Кеті була на нараді, скажіть, що вам дуже сподобалися її туфлі і ви збираєтеся запитати у Кеті, де вона їх купила. Вираз обличчя вашого співрозмовника в цей момент буде безцінним, і він навряд захоче обговорювати кого-небудь з вами.

читайте також: Трамп звинуватив Google в приховуванні негативних новин про Хілларі Клінтон

Рекомендуємо прочитати

Стало известно о жертвах в результате взрыва в Киеве

В результате взрыва в многоэтажке в Голосеевском районе Киева погибла женщина....

Це може бути цікавим

Кобзона лишили статуса "почетного гражданина" Славянска

Певца и депутата Госдумы РФ Иосифа Кобзона лишили звания "почетного гражданина" Славянска Донецкой области, которое он носил с 1999 года....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Сьогодні "пересадочні" станції метро змінять режим роботи

26 липня, у зв’язку із проведенням на НСК «Олімпійський» футбольного матчу між командами «Динамо» (Київ) та «Янг Бойз» (Берн, Швейцарія), змінено режим роботи деяких ....