Українська церква хоче повернути "аборти вішалкою"?

Митрополит Олександр Драбинко підписав звернення, що закликає повністю заборонити аборти на території України.  Відповідний прес-реліз сьогодні був розповсюджений з адреси ol.drabinko@gmail.com. 

Відповідне повідомлення не опубліковане на офіційному сайті УПЦ МП.

За інформацією у прес-релізі, що ніби-то цитує священника, для початку потрібно виключити аборти з послуг, що надаються в рамках системи  медичного облуговування.

 - Той аргумент, що, мовляв, збільшиться кількість підпільних операцій, - це нісенітниця. За них теж платять гроші. Ціна легальної дітевбивчої операції повинна бути такою ж, як і підпільної. Але не за рахунок платників податків, - цитує матеріал ніби-то митрополита Олександра, зауваживши, що останній вважає аборти «однією з головних бід України».

- Якби вдалося в два рази скоротити кількість абортів, у нас був би стійкий і потужний демографічний ріст. Це одне з тих питань де моя позиція збігається з позицією патріарха Кирила, хоча я далеко на та людина яка є його прихильником в православній церкві. Але в України на це є свої передумови, російська агресія, втрата територій, все це є дзвінком нам як християнам та державним діячам. Потрібно спільним фронтом прийняти важливі рішення задля збільшення генофонду, не можна щоб нація вимирала, - йдеться в матеріалі.

Як цитує прес-реліз, подолання «цього зла» вимагає комплексних заходів, які повинні включати допомогу сім'ям у вирішенні житлових проблем, матеріальну підтримку багатодітних сімей, введення в роботу системи охорони здоров'я етичних норм, які спонукали б лікарів піклуватися про збереження життя зачатої дитини.

При цьому митрополит, ніби-то, розкритикував сурогатне материнство. Прес-реліз цитує, що, воно «перекручує саме поняття матері», альтернативою сурогатного материнства може бути усиновлення сиріт.

- Взяти сироту. Так робили завжди наші люди. І виховувати сиріт, - цитує прес-реліз митрополита.

За матеріалом у прес-релізі, церква збирається ініціювати збір підписів серед прихожан щодо заборони абортів, також митрополит Олександр буде ініціювати слухання у Верховній Раді з даного питання.

Рекомендуємо прочитати

Правительство согласилось выделить "ПриватБанку" еще почти 40 миллиардов

Кабинет министров принял решение докапитализировать "ПриватБанк" на сумму 38,5 миллиарда гривен....

Це може бути цікавим

Муж Бейонсе рэпер Джей Зи изменил свое имя

Супруг Бейонсе, американский рэпер накануне выхода нового альбома "4:44" поменял свое имяЗападная пресса сообщает, что рэпер Джей Зи изменил свое имя в преддверии вы....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Лицензионным пассажирским перевозчикам выдадут желтые номера

Желтые номерные знаки, которые хотят ввести с сентября, будут указывать, что это транспортное средство перевозчика, у которого есть лицензия....