13 звичок, які стають запорукою успіху

Американський психолог, мотиваційний спікер і блогер Лукас Швекендік розповів про життєві звички, властиві успішним особистостям.

Лукас Швекендік проаналізував особливості та методи досягнення успіху керівників великих компаній, що потрапили до престижного рейтингу Fortune Global 500 – щорічний топ 500 світових компаній з найбільшою виручкою, пише Quora.

13 життєвих звичок успішних людей виглядають так:

Вони готові жертвувати важливими речами. На жаль, у добі лише 24 години і встигнути все людина не може фізично. Успішні люди вчаться грамотно планувати свій день так, щоб присвятити час конкретній меті, жертвуючи іншими важливими речами. Щотижня вони приділяють увагу різним життєвим цілям.

Вони вірять у те, до чого прагнуть, а не в те, що кажуть інші. Успішні люди не вірять чуткам і не йдуть на поводі в оточуючих. Вони роблять те, що приносить їм щастя і слідують власним правилам.

Вони щодня себе мотивують. Мотивація – запорука успіху. Щоб досягати цілей, потрібно кожного дня знаходити джерела мотивації.

Вони менше думають і більше роблять. Коли ми занадто довго думаємо про те, що щось піде не так, так і відбувається. Звичайно, вивчати можливі ризики – це корисно, але замість сидіння і роздумування про гірше краще встати і працювати.

Вони рано лягають спати. Щоб досягти успіху, потрібно відновлювати сили на новий продуктивний день. О 4-6 годині ранку успішні люди можуть бути вже на ногах, але і лягають вони при цьому між 21:00 і 23:00.

Вони стежать за своїм прогресом. Щоб прийти до успіху, потрібно аналізувати свої перемоги і поразки. Коли людина чітко розуміє, як проходять її дні, де вона прикладає більше зусиль, а де – менше, вона може відстежити свій прогрес і поліпшити роботу.

Чистота і порядок. Чистий, незасмічений простір, як на роботі, так і вдома, дозволяє спокійніше мислити і чудово себе почувати. В такому настрої справи йдуть ефективніше.

Про своє майбутнє вони говорять тільки в позитивному ключі. Успішні люди навіть не розглядають імовірність того, що їхня ідея не зможе втілитися в реальність. Вони впевнені в тому, що все буде на висоті, і в підсумку отримують бажаний результат.

Подяка. Дякуйте кожній людині і кожній можливості, яка надається. Як зазначає Лукас Швекендік, більшість успішних особистостей на початку свого шляху не мали майже нічого, тому вони дякують світові за кожну дрібницю, яка у них з'явилася. Вони бачать у простих речах щось особливе й дивовижне, і це надихає їх досягати більшого.

Для досягнення цілей вони використовують усі способи й засоби. Якщо для вирішення завдання ви знайшли добірку порад в інтернеті, почули про ефективні стратегії від колег або прочитали в книзі, використовуйте всі ці методи. Успіх приходить до тих, хто багато працює і старається.

Вони доводять справу до кінця. Навіть якщо на шляху до мети виникають труднощі, успішні люди все-таки її досягають. Завершивши справу, людина сама собі доводить, що вона сильна, наполеглива й непохитна.

Вони витрачають гроші на саморозвиток. Успішні люди вкладають гроші в найбільш вигідний проект – свій розум. Вони витрачають гроші не на косметику, одяг або відеоігри, а на книги, курси, пошук інформації, напрацювання зв'язків.

Вони не хвилюються через дрібниці. Чим менше людина переживає, тим менший відчуває стрес, а значить – працює в задоволення і досягає успіху навіть швидше, ніж очікувала.

Рекомендуємо прочитати

В Софіївській Борщагівці підпалили будинок борця з незаконними забудовами

20 березня 2017 року близько 6 ранку невідомі кинули чотири коктейлі Молотова до садиби Олександра Сінчугова, мешканця Софіївської Борщагівки....

Це може бути цікавим

Мураев: К поджогу склада в Балаклее могут быть причастны те, кто расследует инцидент

Силовые ведомства пытаются отрицать, что причиной пожара на складах боеприпасов в Балаклее является попытка скрыть кражи, из-за того, что только они могли их продавать....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Савченко: Склады горят тогда, когда приходит время ревизии

В Украине склады "случайным образом" начинают гореть тогда, когда приходит время проверки....