Яка найкраща поза для сну?

Яка найкраща поза для сну?

Краща поза для сну: на спині, повідомляє країна здоров’я.

Лікарі вважають цю позу для сну найбільш фізіологічною.

-У ній наше тіло найкраще розслабляється, — говорить Світлана Стаченкова, к. м. н., лікар-невролог, остеопат клініки «Здоров’я Людини» у Відрадному. — Хребет ніде не скручується і, зберігаючи нейтральне положення, ідеально відпочиває від денного навантаження.

Логічно спати на спині з піднятим узголів’ям і тим, хто страждає від печії.

-У такому положенні тиск на шлунок практично відсутній, а його кислому вмісту складніше підніматися до стравоходу, — коментує Тетяна Таролла, терапевт, лікар вищої категорії. — Це особливо важливо, оскільки найбільше кислоти в шлунку виробляється саме з 22 до 2:00 .

Така поза для сну хороша і в тому випадку, якщо ви переїли за вечерею: їжі буде простіше «перебазуватися» в тонкий, а потім і далі — в товстий кишечник. Лікарі називають її кращою при сколіозі, захворюваннях серця, для профілактики остеохондрозу і … зморшок. Ваше обличчя не стикається з подушкою, і на ньому не утворюються складочки і замятінкі.

Її мінуси

У цій позі для сну хропуть. «У положенні на спині нижня щелепа западає, і це заважає нормальному диханню, — говорить Тетяна Таролла. — Тому в такій позі не можна спати і тим, хто страждає на бронхіальну астму, хронічними обструктивними захворюваннями легень».загрузка...

Читайте також