В окупованому Криму «податкова» слідкувати за покупками громадян

В окупованому Криму «податкова» слідкувати за покупками громадян

В окупованому  Криму після 1 лютого 2017 року заборонять реєструвати старі касові апарати, а з 1 липня 2017 їх реєстрація в «податкових органах» в автоматичному режимі буде скасована.

 — Це пов’язано з новим форматом роботи податкової служби, пояснив в ефірі радіо «Супутник в Криму» «заступник керівника Управління ФНС Росії по Республіці Крим» Різа Алієв.

За його словами, кожна операція з готівковими коштами буде проходити через контрольно-касову техніку і потрапляти на центральний сервер податкової служби. Тобто, «податкова» буде отримувати всі відомості про покупку в режимі реального часу.

 — Всі касові апарати зв’яжуть в єдину систему, і передбачається передача даних від кожної касової операції на центральний сервер ФНС. Це зроблено для обліку всієї готівки, що перебуває в обігу в державі. На сьогоднішній день наказом ФНС в рамках країни чотири суб’єкти визначені уповноваженими органами, які мають ліцензії Федеральної служби безпеки, які можуть передавати ці дані — розповів Алієв.загрузка...

Читайте також

Коментарі