Бойовики «ЛНР» спалювали людей у вогнищі з шин після катувань

Бойовики «ЛНР» спалювали людей у вогнищі з шин після катувань

Український журналіст Денис Казанський розповів про звірства бойовиків «ЛНР» з «підрозділу» «Русь», які вони вчиняли над українськими патріотами.

Про це Казанський написав на своїй сторінці у Facebook, посилаючись на матеріали кримінальної справи про банду Бондаря, що діяла в Антрациті Луганської області в 2014-2015 роках.

За словами журналіста, ці матеріали викладені у відкритий доступ, а розслідування діяльності банди веде «МВС ЛНР».

Казанський повідомив, що ватажок банди Бондар був конкурентом Плотницького і відмовлявся йому підкорятися, за що потрапив «на підвал» у кінці минулого року.

З опублікованих документів випливає, що бойовики «Русі» влаштовували жорстокі розправи над мирними жителями, а трупи вбитих скидали в кар’єри або спалювали у вогнищах.

-Найцікавіше у справі Бондаря – опис «подвигів», які ополченці з підрозділу «Русь» (так називався загін Бондаря) здійснювали під час боротьби з бандерівцями на луганській землі. Там повний набір справжнього антифашиста – розправи над мирними жителями, грабежі, вбивства циган, захоплення приватних котеджів, викрадення людей з метою викупу, катування і т.д. Трупи луганчан кидали в кар’єри і спалювали в вогнищах з автомобільних покришок. Словом, робили все те, що в російських новинах зазвичай приписували українським «карателям»,
– написав журналіст.загрузка...

Читайте також