В Москві неврівноважений вандал облив фарбою світлини українських «кіборгів»

В Москві неврівноважений вандал облив фарбою світлини українських «кіборгів»

У Сахаровському центрі в Москві ввечері 28 вересня облили фарбою фотографії, присвячені Донбасу. Нападник представився Антоном Беліковим — художником, кандидатом філософських наук. 

На думку Бєлікова, фотографії «потурають вбивствам».

 — Вони вбивці. Вони жінок і дітей вбивають, а ви приходите тут в Москві і вішаєте, як у вас совісті вистачає, — сказав він, обливаючи фарбою фотографії людей у ​​військовій формі.

Бєліков назвав себе «послідовним пацифістом» і попросив «не пропагувати війну».

 — Це сміття, цьому не місце в Росії, — сказав він.

Конкурс «Прямий погляд» проводять Центр документальної фотографії FOTODOC при Сахаровському центрі. Його головна тема — проблеми взаємин людини з суспільством і державою, а також шляхи вирішення цих проблем. У конкурсі три номінації: «Проблема» — про протиріччя між людиною і суспільством, громадськими інститутами і державою, «Конфлікт» — про найбільш гострому способі вирішення соціальних протиріч і «Компроміс» — рішення цих же проблем за допомогою діалогу, соціальних змін або реформ.

Бєліков облив фарбою знімки «Конфлікту» фотографів Олександра Васюковача і Сергія Лойко, які зайняли перше і друге місце відповідно в цій номінації. В описі робіт Васюкович пояснив, що бійці батальйону «Донбас» самі просили його сфотографувати їх на пам’ять. Пізніше він дізнався, що деякі герої серії загинули.загрузка...

Читайте також

Коментарі