У Києві пройде антихутряний марш

У Києві пройде антихутряний марш

Другого жовтня у центрі Києва пройде масовий антихутряний марш.

— У багатьох країнах світу провідні виробники одягу і дизайнери вже відмовилися від використання хутра в своїх виробах з етичних причин, тому на вулицях Нью-Йорку, Парижі чи Берліна ви побачите хутряних шапок і шуб. В Україні зоозахисний рух зараз також набирає обертів, – йдеться в повідомленні організаторів.

У неділю, 2 жовтня, під гаслами «зніми хутро назавжди» і «світ без хутра» в центрі столиці пройде масовий марш зоозахисників від Троїцької площі (ст. м. «Олімпійська») до Контрактової площі. Люди вийдуть на захід «хутроOFF», щоб привернути увагу до жорстокості хутряної промисловості.

— Хутряна індустрія сьогодні – варварський пережиток минулого, адже існує безліч традиційних і новітніх альтернатив натуральному хутру, які за всіма критеріями перевершують його, є етичними і не шкодять навколишньому середовищу. В Україні пора знищити міф про те, що хутряна шуба – це ознака статусу і престижу, – йдеться в повідомленні.

На думку організаторів акції, людина повинна постійно розвиватися в моральному і етичному плані, а варварська традиція хутрової промисловості є перешкодою на цьому шляху.

Місце проведення: Київ, Троїцька площа (вул. Велика Васильківська, 53), ст. м. «Олімпійська»

Початок акції: 2 жовтня, 13:00загрузка...

Читайте також

Коментарі