Для Рибальського півострова розробили план забудови

Для Рибальського півострова розробили план забудови

Київрада затвердила детальний план території в межах вулиць Електриків і Набережно-Рибальської в Подільському районі столиці, повідомляє міськрада.

Детальний план території охоплює близько 130 га. Тут планують побудувати будинки 4-9 поверхів, дитячі сади, суміщені з початковими школами і торговий центр зі спортивним комплексом.

Новий житловий район буде складатися з мікрорайону з повним комплексом обслуговування, двох кварталів з неповним комплексом і двох кварталів громадської забудови. Перші поверхи житлової забудови будуть «активними», тобто призначені для малого бізнесу.

Також на Рибальському з’явиться дворівневий паркінг і стоянки на проїздах, які будуть відокремлені від смуг автомобільного руху. Всього передбачено 6169 паркомісць. У проекті також передбачено будівництво каналів, уздовж яких буде публічний простір. Також розроблено проект набережної на Гаванському затоці з «Парком моряків» і набережної з боку Дніпра.

Проект передбачає створення парку «Історичний ландшафт Київських гір і долини річки Дніпра», де будуть проводитися музичні та кінофестивалі, різні виставки.

Уздовж магістральних вулиць розмітять велодоріжки. Основний магістральний маршрут буде прокладений по вулицях Набережно-Рибальській і Електриків, другорядні – всередині квартальних проїздів.загрузка...

Читайте також

Коментарі