Заради субсидій українці подають на розлучення — ЗМІ

Заради субсидій українці подають на розлучення — ЗМІ

Українці розлучаються для оформлення субсидій, повідомляють ЗМІ. Також для оформлення допомоги з квартир виписують родичів.

Заради субсидій українці подають на розлучення і виписують родичів з квартир. Про це повідомляють Вести з посиланням на сім’ї.

«Ми з чоловіком фіктивно розлучилися. Він прописався у мами в Києві, але все одно живемо разом, — розповіла одна з мешканок. — Я оформила субсидію, і за газ тепер плачу 2 тисячі грн». За словами жінки, без субсидії плата за газ становить близько 7 тисяч гривень.

Також на розлучення подав колишній підприємець, який йде в АТО, повідомив адвокат Іван Ліберман. Він розлучився формально, щоб дружина могла оформити субсидію, зазначив захисник. При цьому чоловік прописався вдома у сестри для нарахування їй пільг як родичці учасника АТО.

Також заради субсидій виписують своїх родичів, зазначає видання. Зокрема, киянка Олександра Оленнікова виписала з трикімнатної квартири сина і дочку, які живуть окремо.

При цьому в київській мерії нагадали про нову постанову Кабміну. Воно регулює розрахунок субсидій для сімей зі студентами. «Це додаткова мотивація вчитися добре, не бути двієчником, надходити на бюджет і отримувати стипендію», — повідомив заступник директора департаменту соцполітики КМДА Максим Бученко.



загрузка...

Читайте також

Коментарі