BRUTTO представляють нову програму Double Hot. У цю програму увійдуть треки з альбомів «Родны край» і «Underdog», а також улюблені шанувальниками пісні «ляпісів» за останні 10 років. Ще одна приємна новина для фанатів — до BRUTTO приєднується знаменита духова секція «ляпісів»! Це об’єднання принесе нове звучання і подвоїть міць та енергетику гурту!

Сергій Міхалок: «Тепер LyapisCrew і BruttoNostra — це Єдиний Моноліт! Програма Double Hot — це сплав з кращих бойовиків Ляпісів від Капіталу до Матрьошки і Всі Хіти BRUTTO!!! А «дудки» з нами тепер НАЗАВЖДИ! Все йде за планом!!! FUCK THE REST!!!»

Першими нову програму почують фани у Бостоні (США) вже 29 вересня. Після цього група представить програму Double Hot в Україні, Білорусі, Європі, Канаді та інших містах США.

Особливим стане концерт BRUTTO в Гомелі — 29 жовтня в Гомельському Льодовому Палаці спорту відбудеться перший великий концерт музикантів у Білорусі!

У Києві нова програма BRUTTO Double Hot буде презентована 2 грудня в клубі Sentrum.

У вересні BRUTTO виповнилося 2 роки. З перших днів музиканти голосно і впевнено заявили про свою появу на сцені і серйозні плани. І не обманули очікувань фанів по всьому світу. За 2 роки BRUTTO встигли багато: випустили 2 студійні альбоми — «Underdog» і «Рідний край», зняли 16 кліпів, представили 2 lyric-video, проїхали 2 великих туру по Україні в підтримку альбомів «Underdog» і «Родны край», кожен з яких пройшов з аншлагом в 30 містах. За цей час BRUTTO стали хедлайнерами всіх найбільших фестивалів України (Z-Games, Фестиваль ZАХІД, Файне Місто, Бандерштат, Схід-Рок, Respublica, PORTO FRANKO FEST, Atlas Weekend та ін.) І учасниками фестивалів у Литві, Польщі, Латвії, Молдові і Великобританії.

Аншлаги на концертах і публіка, яка знає пісні напам’ять, — найкраще підтвердження правильності та актуальності життєвої філософії BRUTTO.
Зараз група готується до осіннього туру в Україні, Білорусі, США, Канаді та Великобританії. Лайви бенду — це невгамовна енергія, актуальні тексти пісень і карколомні речівки. І завжди — зашкалюючi емоції!
Буде потужно і круто! Буде BRUTTO!

Графік концертів:
29 вересня — США, Бостон
30 вересня-США, Нью-Йорк
1 жовтня — США, Чикаго
2 жовтня — Канада, Торонто
4 жовтня — США, Денвер
6 жовтня — США, Лос-Анжелес
7 жовтня — США, Сан-Франциско
8 жовтня — США, Сіетл
9 жовтня — Канада, Ванкувер
29 жовтня — Білорусь. Гомель
5 листопада — Польща. Варшава
2 грудня — Україна. Київ
2016 рік
24 лютого — Англія. Лондон
25 лютого — Ірландія. Дублін
26 лютого — Франція. Парижзагрузка...

Читайте також

Коментарі